6mm titanový prut

6mm titanový prut
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Deset vlastností titanové tyče:


1. Nízká hustota, vyšší než pevnost

Hustota titanu je 4,51 g / cm3, vyšší než hliník, ale nižší než ocel, měď a nikl.


2. Odolnost proti korozi

6mm titanový prut je velmi aktivní kovová tyč. Má nízký rovnovážný potenciál a vysokou termodynamickou tendenci ke korozi v médiu. Ale ve skutečnosti je oxid titaničitý, neutrální a slabá redukovatelnost a jiná média velmi stabilní, odolnost proti korozi. Je to proto, že titan a kyslík mají silnou zhušťovací sílu, ve vzduchu nebo médiu obsahujícím kyslík tvoří povrch titanu hustou, silnou adhezi a inertní oxidový film, který chrání titanovou matrici před korozí. I díky mechanickému opotřebení se může sám obnovit nebo obnovit. To ukazuje, že titan je kov se silnou tendencí k pasivaci a filmy z oxidu titaničitého se střední teplotou pod 315 ° C si tuto vlastnost zachovaly.


Za účelem zvýšení odolnosti titanu proti korozi byly vyvinuty techniky povrchové úpravy, jako je oxidace, galvanické pokovování, plazmové postřikování, nitridace iontů, implantace iontů a laserové ošetření, aby se zvýšila ochrana filmu oxidu titaničitého a dosáhlo se očekávané odolnosti vůči korozi. Aby se vyhovělo potřebám kovových materiálů, jako je kyselina sírová, kyselina chlorovodíková, roztok methylaminu, vysokoteplotní mokrý chlór a vysokoteplotní chlorid, byla provedena řada titanových slitin odolných vůči korozi, jako je titan-molybden, titan-palladium a titan-nikl. rozvinutý. Lití titanu je vyrobeno ze slitiny titanu 32 molybdenu. Nikl slitina Ti-0,3 molybden-0,8 nebo slitina ti-0,2 palladia se používá lokálně v prostředí, kde často dochází ke korozi štěrbin nebo štěrbinám a dosahuje se dobré účinnosti.


3. Dobrá tepelná odolnost

Nový 6mm titanový prut lze použít při 600 ℃ nebo vyšším po dlouhou dobu.


4. Dobrá odolnost vůči nízkým teplotám

Slitiny titanu TA7 (ti-5 al-2,5sn), TC 4 (ti-6 al-4v) a ti-2,5 zr-1,5 Mo jsou představiteli nízkoteplotních titanových slitin. Jejich síla se zvyšuje se snižováním teploty, ale jejich plasticita se mění jen nepatrně. Při nízké teplotě -196-253 ℃ udržuje dobrou tažnost a houževnatost a vyhýbá se studené křehkosti kovu. Je to ideální materiál pro kryogenní nádoby, skladovací nádrže a další zařízení.


5. Dobrý tlumicí účinek

Ve srovnání s ocelí a mědí má titan delší dobu tlumení vibrací, když je vystaven mechanickým a elektrickým vibracím. Tuto vlastnost titanu lze použít jako ladicí vidlici, vibrační prvek pulverizéru a vibrační film zvukového reproduktoru.


6. Žádný magnetismus a znečištění

Titan je nemagnetický kov, který nebude magnetizován ve velkém magnetickém poli. Nemá žádné znečištění a dobrou kompatibilitu s lidskými tkáněmi a krví.


7. Pevnost v tahu se blíží meze kluzu

Tato vlastnost ukazuje, že mez kluzu titanu je vyšší než mez kluzu (pevnost v tahu / mez kluzu), což ukazuje, že plastická deformace kovového titanu ve formovacím procesu je špatná. Poměr stupně výtěžnosti k elastickému modulu titanu je velký, díky čemuž je titan elastický při procesu tváření.


8. Dobrý přenos tepla

I když je tepelná vodivost kovového titanu nižší než uhlíková ocel a měď, jeho tloušťka stěny může být díky své vynikající odolnosti proti korozi značně snížena. Přenos tepla mezi povrchem a párou je ve formě kapkové kondenzace, která snižuje tepelnou skupinu. Pokud se chlazení provádí na povrchu, lze také snížit tepelnou skupinu. Vzhledem k nepřítomnosti vodního kamene na povrchu lze výrazně zvýšit účinnost přenosu tepla titanu.


9. Nízký modul pružnosti

Elastický modul titanu je 106,4 gmpa při pokojové teplotě, což je 57% modulu oceli.


10. Inspirační výkon

6mm titanový prut je velmi aktivní kovová tyč, která reaguje s mnoha prvky a sloučeninami při vysokých teplotách. Inhalace titanu se týká hlavně reakce s uhlíkem, vodíkem, dusíkem a kyslíkem při vysoké teplotě.


Více titanové tygové plnicí tyčinky lze čerpat jako požadavky zákazníků jako standard ERTi nebo standard podle potřeb zákazníků.

Velké množství plnicí tyčinky z titanového tygra stcoked, jsou to titanový stočený drát, titanový cívkový drát, titanový rovný drát a titanový plochý drát.

Pokud potřebujete některou z titanových tyčí výplň, pošlete e-mail cxmet, sunny@cxmet.com . Vítáme vaše dotazy a objednávky.


Hot Tags: 6mm titanová tyč, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like