ASTM B 381 Titanové příruby se závitem

ASTM B 381  Titanové příruby se závitem
Chat teď
Podrobnosti o produktu

ASTM B 381 Titanová příruba se závitem 0010010 nbsp; je jednou z přírub, která je vyrobena z titanu, tento druh příruby není třeba svařovat, ale kroucení s trubkami. Protože znaky titanu jsou tyto příruby tak lehké a silné, s dobrou odolností proti korozi .


Co je závitová příruba?

Závitová příruba označuje přírubu spojenou závitem a trubkou. Při navrhování, můžete stisknout volný typ příruby zpracování. Výhodou je, že není zapotřebí žádné svařování a další točivý moment na válci nebo trubce způsobený deformací příruby je velmi malý. Nevýhodou je, že tloušťka příruby je velká, náklady jsou vyšší. Vhodné pro vysokotlaké potrubí.


Výhody slitiny titanu:

1. Vysoká intenzita

Hustota slitiny titanu je obecně asi 4. 51 g / cm 3, což je pouze 60% hustoty oceli. Hustota čistého titanu se blíží hustotě obyčejné oceli. Některé slitiny titanu s vysokou pevností převyšují pevnost mnoha legovaných konstrukčních ocelí.


2. Vysoká tepelná pevnost

Teplota použití je několik set stupňů vyšší než slitina hliníku, ve střední teplotě si stále může udržovat požadovanou pevnost, při teplotě 450 ~ 500 ℃ dlouhodobě pracují tyto dva druhy slitiny titanu rozsah 150 ℃ ~ 500 ℃ má stále velmi vysokou měrnou pevnost, zatímco slitina hliníku při 150 ℃ ve srovnání s pevností se výrazně snížila.


3. Dobrá odolnost proti korozi

Odolnost proti korozi slitiny titanu je mnohem lepší než u nerezové oceli. Odolnost vůči důlkové korozi, kyselé korozi, stresové korozi je zvláště silná.


4. Dobrý výkon při nízké teplotě

Slitiny titanu si mohou udržovat své mechanické vlastnosti při nízkých a velmi nízkých teplotách.


5. Vysoká chemická aktivita

Chemická aktivita titanu je velká a atmosféra O, N, H, CO, CO 2, vodní pára, amoniak a další silné chemické reakce. Když je obsah uhlíku vyšší než 0. 2%, cementová Tic se vytvoří ve slitině titanu.

titanium thread flanges of Chinese suppliertitanium thread flanges


Hot Tags: astm b 381 titanové příruby se závity, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like