ASTM B523 Zirkonová trubka
ASTM B523 Zirkonová trubka
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Zirkonium je lesklý , šedobílý, měkký, tvárný a tvárný kov, který je pevný při pokojové teplotě, ačkoli je tvrdší a křehčí při menších čistotách. Většina zirkonu se používá přímo ve vysokoteplotních aplikacích. Tento materiál je žáruvzdorný, tvrdý a odolný proti chemickému napadení. Díky těmto vlastnostem má zirkon mnoho aplikací, z nichž málo je velmi propagováno.  

S dobrými jadernými vlastnostmi a odolností proti korozi je zirkonová trubice velmi důležitým materiálem pro jadernou energii. Zirkoničitá trubice používaná hlavně pro chemická zařízení. Při vyšších nákladech se trubice zirkonia nepoužívala příliš často. Většina zirkoničitých trubek, které byly zpracovány jako metoda vytlačování, používaly měď pro výrobu pláště a pak se valily jako vaše velikost.

Trubka zirkonia se dodávala jako bezešvé a svařovací. Způsob zpracování zvolený jako velikost.

Další podrobnosti o trubici zirkonia jsou následující

Trubka zirkoničitého / zirkoničitého
Standardy: ASTM B523, Zr702, Zr705, R60702, R60704, R60705, R60706, JIS, DIN
Pro bezešvé, dostupné velikosti:
OD 4-115mm * stěna silná 0,2 ~ 8mm * dlouhá 15000mm max
Pro svařované, velikost k dispozici:
OD 80 ~ 650mm * Tloušťka stěny 1 ~ 10mm * Dlouhá 15000 max

Fotografie zirkoniové trubice / zirkonia

blob.png

blob.png

Zirkonia bezešvé trubky / trubky Zirkoniová svařovací trubka / trubka


CXMET je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů z Čína astma b523 zirkoničitých trubek a my jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní továrny. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás, máme astm b523 zirkoničitý trubice na skladě pro vás.
Dotaz