Cp Titanová tyč

Cp Titanová tyč
Chat teď
Podrobnosti o produktu

CXMET dodává Cp Titanium Bar jako následující požadavky


cp titanium bars

1: Chemické složení titanu a tyče ze slitiny titanu musí být v souladu s ASTM B348.


2: Průměr nebo boční délka horké pracovní tyče a její přípustná odchylka by měly splňovat požadavky ASTM B348.


3: Tllowable odchylka průměru tyče po zpracování za tepla autem (broušení) a tyč po válcování za studena a tažení za studena


4: Zaoblení tyče po zpracování za tepla nesmí být větší než polovina její rozměrové tolerance.


5: Délka pracovní tyče musí být 300-6000mm, délka žíhané tyče musí být 300-2000mm, délka pevné tyče musí být v rozmezí pevné délky tyče a přípustná odchylka pevné délky tyče musí být +20 mm. Délka dvojitého pravítka musí být také zahrnuta do řezného objemu tyče a délka každého dvojitého pravítka musí být 5 mm. Délka pevného pravítka nebo dvojitého pravítka musí být uvedena ve smlouvě.


Funkce titanových tyčí

Specifikace titanové tyče a titanové slitiny. titanová tyč nízká hmotnost, vysoká pevnost, vynikající mechanický výkon, vynikající odolnost proti korozi.


Kde se používají titanové tyče?

Cp Titanium Bars se používají v: letectví, lodích, autodíly, součásti jízdních kol, námořní inženýrství odsolování, mariculture, pobřežní ropné vrty, potrubí mořské vody; Námořní tepelné konverzní elektrárny, kondenzátory, parní turbíny a titanové lopatky v energetice; Petrochemie chlor-alkalických, uhličitanů sodného, močového a vakuového soli v chemickém ropném průmyslu; Elektrolýza a galvanické pokovování v hutním průmyslu; Textil, papír a palivo v lehkém průmyslu; Zdravotnický průmysl zařízení výrobní stroj lidské náhradní klouby; Dekorace ve stavebnictví; Výroba sportovního vybavení, každodenní život počítače, kamery, hodinky, brýle, mobilní telefony, kuchyňské nádobí a řemesla výroby.

titanium rod  (1)(1)


Otázka: Proč si vybrat CXMET?

A:1. Konkurenceschopná cena: Vzhledem k tomu, že jsme zřídili větší nový závod, všechny náklady jsou pod naší kontrolou.

2. Mezitím se zaměřujeme na high-objem, ale low-marže podnikání.

3. Vždy skladem houba / ingoty, když jeho cena v nejnižšífázi.

4. Super kvalita: Všechny naše výrobky jsou vyráběny přísnou kontrolou pro každý krok procesu a archivovány a archivovány a předloží certifikát Mill Test klientovi po dokončení výroby. Nevyhovující výrobky budou pečlivě zpracovány.

5. Naše továrna získala certifikát ISO.

Otázka: Jaký je produkt CXMET?

A:Lepší servis: Kromě včasného doručení, rychlé reakce, dobrého servisního přístupu a poprodejních služeb nabízíme také služby s přidanou hodnotou. A naše výrobky nejsou ukončení mj.Hot Tags: cp titanová tyč, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like