Cp Titan Plate Target Target 12 * 270 * 830mm

Cp Titan Plate Target Target 12 * 270 * 830mm
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Úvod

Cp titanový destičkový terč 12 * 270 * 830 mm zpracovávaný každý měsíc asi 5 tun, jedná se o hotové terče a polotovary. Velké množství prázdné desky zásobené pro terč s titanovou rovinou.


Základní informace o cílové titanové desce

1. Stupeň: Gr1 , Gr2, Gr5, 4NTi atd.

2. Opracování sochoru: tavení 3krát, kování vysokorychlostním kováním více než 3krát.

(Prázdné s jednotnou strukturou vnitřních zrn.)

3. Režim zpracování: válcování, broušení, spojování atd.

4. Zařízení na zpracování: soustruh, vyvrtávačka, CNC bruska, CNC soustruh, vyvrtávačka a soustruh, leštička a další stroje na povrchovou úpravu atd.

5. Zkušební zařízení: Korozní značkovací stroj, výkonový detektor, nedestruktivní kontrola, kontrola vířivých proudů, ultrazvuková kontrola atd.

Cílový plánovač titanu 2 (5)

IMG_20180409_101621

titanové cílové balení

CXMET je přímý dodavatel Cp Titanium Plate Target 12 * 270 * 830mm, máme vlastní továrnu na výrobu titanových destiček a velké množství titanových destiček cílené na skladě a budou před odesláním zpracovány jako požadavky zákazníků. Takže všechny naše titanové destičkové terče mohly být dodány v krátkém čase.


Otázka: Proč zvolit CXMET pro titanové cíle?

A: 1. Konkurenční cena: Protože jsme založili větší nový závod, veškeré náklady jsou pod naší kontrolou.

2. Mezitím se zaměřujeme na velkoobjemové, ale s nízkými maržemi.

3. Vždy skladujte houbu / ingoty, když je cena nejnižší.

4. Špičková kvalita: Všechny naše produkty jsou vyráběny přísnou kontrolou pro každý krok procesu a jsou zaznamenávány a archivovány a po dokončení výroby budou klientovi předloženy Mill Mill Certificate Certificate. S nevyhovujícími produkty bude zacházeno opatrně.

5. Naše továrna získala certifikát ISO.

Otázka: Co je cílem CXMET?

A: Lepší služby: Kromě přesného dodání, rychlé reakce, dobrého přístupu k servisu a poprodejního servisu nabízíme také služby s přidanou hodnotou. A naše výrobky nejsou ukončením záruční doby.Hot Tags: cp titanový destičkový terč 12 * 270 * 830mm, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like