Cp Titanová deska Target 12 * 270 * 830mm
Cp Titanová deska Target 12 * 270 * 830mm
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Titulový cíl zpracovává každý měsíc asi 5 tun, jsou hotové cíle a polotovary. Velké množství blnk desky zásobované pro titanový rovinný cíl.


Základní informace o plochém cíli titanu.

První. Stupeň: Gr1, Gr2, Gr5, 4NTi atd.

2. místo. Obrábění táhel: tavení 3x, kování vysokorychlostním kováním více než 3x.

(Blank s jednotnou vnitřní strukturou zrna.)

3. místo. Režim zpracování: válcování, broušení, spojování atd.

4.. Stroje na zpracování: soustružnický, vyvrtávačka, CNC bruska, CNC soustruh, vyvrtávací a talířovací stroj, lešticí stroj a další povrchové obráběcí stroje atd.

5. místo. Zkušební zařízení: zařízení pro značení korozivzdorných vláken, detektor výkonu, nedestruktivní kontrolu, revizní výboj, ultrazvukové kontroly atd.

titanium flat target  (2).jpg

titanium plate target  (7).jpg

titanium plate target  (2).jpg
Konkurenční cena: Vzhledem k tomu, že jsme založili větší nový závod, jsou všechny náklady pod naší kontrolou. Mezitím se zaměřujeme na podnikání s vysokým objemem objemu, ale s nízkým maržím. Vždy zásoby houba / ingoty, když jeho cena v nejnižším stupni.

Super kvalita: Všechny naše výrobky jsou vyráběny přísnou inspekcí pro každý krok procesu a zaznamenány a archivovány a předloží mlýnský certifikát k zákazníkovi po dokončení výroby. Neodpovídající produkty budou pečlivě ošetřeny. Naše továrna získala certifikát ISO.

Lepší služba: Kromě přesných dodávek, rychlé reakce, dobrého servisního postoje a služeb po prodeji nabízíme také služby s přidanou hodnotou. A naše produkty nejsou zárukou.


U titanového terče a jiného vzácného kovového terče se obraťte na společnost Sunny.

CXMET je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů v oblasti Čína cp titanové desky 12 * 270 * 830mm a my jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní továrnou. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás, máme cp titanové desky cíl 12 * 270 * 830mm skladem pro vás.
Dotaz