Vlastní částice pro obrábění titanu pro průmyslové použití

Vlastní částice pro obrábění titanu pro průmyslové použití
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Vlastní částice pro obrábění titanu pro průmyslový hydraulický válec jsou přizpůsobeny jako zákazníci' výkresu a mohly by být zpracovány jako jakýkoli jiný design.


Základní informace

Titanový hydraulický válec (nazývaný také lineární hydraulický motor) je mechanický ovladač, který se používá k tomu, aby jednosměrná síla působila jednosměrným zdvihem. Má mnoho aplikací, zejména ve stavebních zařízeních (strojírenská vozidla), výrobních strojích a stavebnictví.

Titanhydraulické válce získávají svou sílu z tlakové hydraulické kapaliny, která je obvykle olejová. Hydraulický válec se skládá z válcového válce, ve kterém se píst připojený k pístní tyči pohybuje tam a zpět. Sud je na jednom konci uzavřen dnem válce ( nazývané také víčko) a druhý konec hlavou válce (nazývané také ucpávka), kde pístní tyč vychází z válce. Píst má posuvné kroužky a těsnění. Píst rozděluje vnitřek válce na dvě komory, spodní komora (konec víčka) a boční komora pístní tyče (konec tyče / konec hlavy).


Válec válce je většinou vyroben z bezešvé trubky. Válec válce je broušený a / nebo honovaný vnitřně s typickou povrchovou úpravou 4 až 16 mikroinch.Dno válce nebo víčko

Hlavní funkcí uzávěru je uzavřít tlakovou komoru na jednom konci. Uzávěr je spojen s tělem pomocí svařování, závitování, šroubů nebo spojovací tyče. cap clevis]


Vlastní částice pro obrábění titanu pro průmyslové hydraulické válce jsou přizpůsobeny jako zákazníci' výkresu a mohly by být zpracovány jako jakýkoli jiný design. Základní informace Titanový hydraulický válec (nazývaný také lineární hydraulický motor) je mechanický pohon, který se používá k vytvoření jednosměrné síly jednosměrným zdvihem. Má mnoho aplikací, zejména ve stavebních zařízeních (strojírenská vozidla), výrobních strojích a stavebnictví. Titanové hydraulické válce získávají energii z tlakové hydraulické kapaliny, která je obvykle olejová. Hydraulický válec se skládá z válcového válce, ve kterém se píst připojený k pístní tyči pohybuje tam a zpět. Hlaveň je na jednom konci uzavřena dnem válce (nazývaným také víčko) a druhým koncem hlavou válce (nazývanou také ucpávka), kde pístní tyč vychází z válce. Píst má posuvné kroužky a těsnění. Píst rozděluje vnitřek válce do dvou komor, spodní komory (konec víčka) a boční komory pístní tyče (konec tyče / konec hlavy). Válec válce je většinou vyroben z bezešvé trubky. Válec válce je vnitřně broušený a / nebo honovaný s typickou povrchovou úpravou 4 až 16 mikroinch. Základna válce nebo víčko Hlavní funkcí víčka je uzavření tlakové komory na jednom konci. Víčko je spojeno s tělem pomocí svařování, závitování, šroubů nebo spojovací tyče. Čepice fungují také jako součásti pro připevnění na válec. Mnoho z nich udělá některé povrchové úpravy a poté je použije jako zvláštní stav. Vítáme vaše laskavé dotazy a objednávky.


Fotografie forCustom Titanium Machining Particle Pro Industrial

titanium  hydraulic cylinder (2).jpg

titanium  hydraulic cylinder (5).jpg

titanium  hydraulic cylinder (13).jpg

titanium  hydraulic cylinder (1).jpg

Nahoře jsou některé z fotografií pro CXMET' sCustom Titanium Machining Particle For Industrial. Mnoho z nich udělá některé povrchové úpravy a poté je použije jako zvláštní stav.


Vítáme vaše laskavé dotazy a objednávky.Hot Tags: zakázková titanová částice pro průmyslové zpracování, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like