Slitiny titanu gr 5
Slitiny titanu gr 5
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Slitiny titanujekovsměsi, které obsahujíTitana dalšíchemické prvky. Titan 6al4v slitiny mají velmi vysokýpevnost v tahuatuhost(i při extrémních teplotách). Mají menší hmotnost, mají mimořádnou odolnost a schopnost odolávat extrémním teplotám. Nicméně vysoké náklady na suroviny a zpracování jejich použití omezitvojenskéaplikace,letadla,kosmická loď, zdravotnické prostředky.

Přestože čistý Titan průmysl má přijatelné mechanické vlastnosti a byl používán proortopedickéazubní implantáty, pro většinu aplikací je legované Titan s malými množstvímihliníkavanad, s názvemTi6Al4v, Tato směs másolidní rozpustnostkterá se dramaticky mění s teplotou. Tototepelné zpracováníproces se provádí po slitiny do finální podoby, ale předtím, než se dát použít, umožňuje mnohem snazší výroba tuhých produktů.

CXMET mají téměř 10tonsTitanové slitiny deskaaSlitiny titanu Rodna skladě.

Technologie: HotRolled / ColdRolled/kované---žíhaný---broušené

Popis z čistého titanu

Stupeň 1 titanu je první ze čtyř tříd komerčně čistý Titan. Je nejměkčí a nejvíce tvárná těchto tříd. Má velkýESttvárnost, vynikající odolnost proti korozi a efektní tuhost.

Stupeň 2 titanu se nazývá "dříč" průmyslu komerčně čistý Titan, díky jeho rozmanitá použitelnost a široká dostupnost. Sdílí mnoho stejné vlastnosti, jako Titan Grade 1, ale je to trochu silnější. Obě jsou stejně odolný proti korozi.

Tato třída je nejméně používaných tříd komerčně čistý Titan, ale neznamená to nic méně hodnotné.

Stupeň 3 je silnější než 1 a 2, podobné vtažnosta jen nepatrně méně tvařitelné - ale má vyšší mechanizmů než jejípředchůdci.

Stupeň 4 je znám jako nejsilnější čtyř stupňů komerčně čistý Titan. To je také známé pro své vynikající odolnost proti korozi, dobrátvárnosta svařitelnost.

Dotaz