Hafnium Round Bar
Hafnium Round Bar
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Informace o produktu 0010010 nbsp; Hafnium Round Bar

Kovový hafnium bar s vysokou teplotou tání, hafnium bar, čistota 99. 5%, průřez 10 * 10 mm, délka 6 5 mm, celý 80 g nebo tak.


Fyzikální vlastnosti

Hafnium, symbol prvku Hf. Hafnium je lesklý stříbrošedý přechodný kov s hustotou 13. 31 g / cm 3 (20 ° C), bod tání 22 {{3 }} 3 ° C (2506 K, 4051 ° F) a bodem varu 460 3 ° C (4876 K, 8 {{2 }} 7 ° F). Hustá kovová povaha hafnia není aktivní a reaguje se vzduchem za vzniku oxidového povlaku, při pokojové teplotě je velmi stabilní a práškové hafnium ve vzduchu se snadno spontánně spaluje. Hafnium nereaguje se zředěnými **, zředěnými ** a silnými alkalickými roztoky, ale je rozpustný v *** a **. Hafnium je zřídka přítomno v kůře a často koexistuje se zirkoniem. Hafnium má vysokou teplotní odolnost, odolnost proti korozi, oxidaci, snadné zpracování, rychlou absorpci tepla a exotermické vlastnosti, používá se jako atomové materiály, slitinové materiály, vysokoteplotní materiály, elektronické materiály.


Pole aplikace 0010010 nbsp; Hafnium Round Bar

1. Protože to emituje elektrony snadno, hafnium může být použit jako katoda rentgenové trubice. Slitiny hafnia a wolframu nebo molybdenu se také používají jako elektrody pro vysokonapěťové výbojky.


2. Hafnium metal má vynikající svařovací výkon, zpracovatelský výkon, vysokou teplotní odolnost a odolnost proti korozi, takže se stal důležitým materiálem v průmyslu atomové energie. Hafnium má velký průřez zachycením tepelných neutronů, což je ideální absorbér neutronů.


3. Hafnium lze použít jako getr pro mnoho provzdušňovacích systémů. Hafnium getter odstraňuje kyslík, dusík a další plyny, které jsou v systému přítomny. Kromě toho má hafnium silný anti-těkavý, běžně používaný jako aditiva hydraulického oleje, aby se zabránilo vysoce rizikovému provozu těkavého hydraulického oleje.


4. Hafnium má vlastnosti tažnosti, odolnosti proti oxidaci a odolnosti vůči vysokým teplotám a je také dobrým slitinovým materiálem, který se používá v různých slitinách. Například, hafniobiová slitina obsahující 10% hafnium může být použita jako tryska lunární rakety, a tantalská wolframová slitina obsahující 2% hafnium může být použita jako ochranný materiál kosmické lodi kvůli své vysoké dotvarovací síla.


Hot Tags: hafnium kulatý bar, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like