Vysokoteplotní molybdenových výrobků
Vysokoteplotní molybdenových výrobků
Chat teď
Podrobnosti o produktuCXMET vysoké teploty molybdenových výrobků
Výhody

Vysokoteplotní molybdenových výrobků jakoTZMslitiny se široce používá kvůli jeho vysoké pevnosti (2000 °), nízký koeficient tepelné roztažnosti, dobrou vodivost a vysoká odolnost proti korozi proti roztaveného skla, sůl a roztaveného kovu.


KlasifikaceVysokoteplotní molybdenVýrobek(1) slitiny molybdenu lanthan

Molybden lanthanitého (MoLa) lze použít jako elektrické vakuové zařízení v vysokoteplotní pece, tube dílčího prvku v katodové potrubí, moc polovodičových zařízení, nástroj pro výrobu skla a skleněné vlákno, vnitřní část žárovky, vysokoteplotní tepelný štít, žíhání žárovky a elektrody, vysokoteplotní kontejner a komponenty v mikrovlnné magnetronu.

(2) TZM slitin

Oni jsou široce používány v leteckého průmyslu, letectví a dalších odvětvích.


Mohou být využívána jako tryska materiál, těleso ventilu, plynové potrubí materiály, trubky v bráně materiálu, die licích forem, průtlačnice a vysokoteplotní pece topný prvek a tepelný štít, atd.

Máme specializované kontroly kvality oddělení provádět kontrolu našich produktů vysokoteplotní molybdenu, pokrývající celý proces.

Suroviny by měly být kontrolovány před vstupem do továrny.

Během procesu je třeba kontrolovat kvalitu podle designu techniky.

Konečný produkt by měl být prozkoumány standardní technologie, požadavky na smlouvy a výkres a pravidla kontroly kvality.

Zmíněné TZM slitin je náš hlavní produkt a pokud máte zájem v tomto produktu, prosím navštivte naše webové stránkywww.cxmetti.com

Dotaz