Aplikace titanové anodové desky

1. Ruthenium- titanová anodová deska

Nadřazenost produktu

Vysoká proudová účinnost (chlor nebo kyslík vývojové prostředí), vynikající odolnost proti korozi, dlouhá životnost elektrody, velikost elektrody může být navržena podle potřeb uživatele, elektrodová matrice může být opakovaně použita, bez znečištění média.


Pole aplikace

Chlor-alkalický průmysl, průmysl chlornanu sodného, průmysl čištění odpadních vod, dezinfekce sladké vody.

titanium anode

2. Anodová deska z ruthenium-iridium titanu

Nadřazenost produktu

Velikost anody je stabilní a vzdálenost mezi elektrodami se během elektrolýzy nemění, což může zajistit provoz elektrolýzy za podmínek stabilního napětí v nádrži. Pracovní výkon je nízký, spotřeba elektrické energie je malá, může snížit spotřebu o 20%. Titanová anoda má dlouhou životnost. Kovová anoda může odolávat korozi chloru a alkálií v chlorovém průmyslu. Může překonat problém rozpouštění grafitových anod a olověných anod, zabránit znečištění elektrolytů a katodových produktů a zlepšit kvalitu produktů. Hustotu proudu lze zvýšit.


Například při výrobě chlor-alkálie diafragmovou metodou je proudová hustota grafitové elektrody 8A / M2. , titanová anoda může být násobena až 17A / M2; Tímto způsobem lze výstup zdvojnásobit ve stejném elektrolytickém zařízení a elektrolytickém článku. Silná odolnost proti korozi, lze použít v mnoha korozivních, speciálních požadavcích na elektrolytické médium. Může zabránit zkratu anody olova po deformaci a zlepšit účinnost proudu. Matricový titan lze použít opakovaně.


Pole aplikace

Chloricko-alkalický průmysl, výroba chlordioxidu, chlorečnictví, chlornany, výroba chloristanu, čištění odpadních vod v nemocnicích, výroba persíranů, dezinfekce potravinářských potřeb, výroba ionizované vody.


3. Pozitivní destička pro tantal-iridium titan

Nadřazenost produktu

Je velmi důležitým problémem zvolit vhodný anodový materiál pro extrakci kovu elektrolýzou v roztoku kyseliny sírové a oddělením kyslíku na anodě. Titanová elektroda potažená systémem tantal-iridium má nízký nadbytek kyslíku a není korodována elektrolytem. Povlak oxidu iridia vykazuje vynikající elektrolytickou odolnost. Počáteční anodový potenciál byl 1,51 V a po 6 000 hodinách to bylo 1,64 V a úbytek hmotnosti povlaku byl 0 mg / M2.


Pokud se při elektrolytické výrobě použije elektroda ze slitiny olova (obsahující sb6% ~ 15% nebo ag1%), anoda olova se rozpustí, spotřebuje materiál anody a ovlivní životnost anody. Kromě toho se olovo rozpuštěné v roztoku vysráží na katodě, čímž se zvýší nečistota olova v kovu a sníží se kvalita produktu.


Potah ruthenia bude v tomto stavu vážně poškozen, takže není vhodné jej používat. Počáteční anodový potenciál byl 1,48 V. Po 1 000 hodinách byla anoda zvýšena na 2,0 V.


Pole aplikace

Elektrolytická výroba neželezných kovů, dezinfekce potravinářského zboží, výroba elektrolytického katalyzátoru stříbra, barvení a úprava odpadních vod z vlnového mlýna, elektrolytická výroba měděných fólií, galvanizovaná ocelová deska, chromování, elektrolytická oxidace regenerace rtuti, pokovování rhodiem, pokovování palladiem , zlacení, elektrolýza vody, elektrolýza tavicí soli, výroba baterií, katodická ochrana, výroba iontové vody, deska s plošnými spoji.


4. Deska s pozitivním titanem Iridium cínu

Nadřazenost produktu

Vysoká proudová účinnost (v prostředí vývoje chloru nebo kyslíku), vynikající odolnost proti korozi, dlouhá životnost elektrody, velikost elektrody může být navržena podle potřeb uživatele, elektrodová matrice může být opakovaně použita, bez znečištění na médium.


Pole aplikace

Chloricko-alkalický průmysl, hliníková fólie, měděná fólie, průmyslové čištění odpadních vod, výroba ionizované vody, elektrochemické čištění organických sloučenin a organické elektrochemické syntézy, elektrolytické čištění plynu, odsolování mořské vody, recyklace oxidantů.