Aplikace titanu v nových průmyslových oborech

Slitina titanu je relativně mladý kov, od vývoje současnosti 60, 70 let historie, do 20. století poté, co tradiční ocel a hliník nebyly schopny uspokojit potřeby letectví, letectví, navigace a dalších oborů v roce 1954 americkou společností vyvinul materiály z titanové slitiny.


Spojil další prvky z titanové slitiny je založena na titanové slitiny, titanové slitiny materiálu má výhodu lehké kvality, pevnost, elasticita je malá, odolnost vůči vysokým teplotám a odolnost proti korozi a další vlastnosti, zejména pro letecké motory, rakety, raketové díly , (titan pro běžné průmyslové použití, úroveň titanu má také mnoho, podle požadavků různých průmyslových odvětví si vybere vhodné úrovně titanu.)


Věřte, že mnoho lidí ví, že tento druh materiálu je kvůli populární frázi - „slepé oko z titanové slitiny“! Mnoho zemí na světě si uvědomilo důležitost materiálů z titanové slitiny, které byly studovány a vyvíjeny postupně a byly použity v praxi. Dnes vám představím aplikaci titanové slitiny v designu.


lamborghini

Lamborghini Aventador Estatura GXX využívá široké využití uhlíkových vláken a slitiny titanu aero, které mohou výrazně zlepšit pohybovou strukturu vozidla a zároveň být lehký.

lbgn titanium


Ferrari 599

SP Engineering vyvinul celý výfukový systém a vylepšení ECU pro ferrari 599, včetně nového katalyzátoru a titanové slitiny výfukové střední části ocasu, což mělo za následek 6,0-litrový motor V12 poháněný 685 HP. Náklady na vrácení činí 12 999 $.

fr titanium


1199 Superleggera

Jako vlajková loď ducati je model 1199 Superleggera vybaven integrovaným rámem ze slitiny hořčíku, kola z hořčíkové slitiny, karoserie z karbonových vláken, brzdy Brembo, brzdy výfuku z titanové slitiny Akrapovi č Scorpio, systém DWC pro vyhledávání vyvážení, DTC, brzdový systém motoru EBC , systém řízení trakce založený na systému pro analýzu dat DDA + a řadu high-tech pomocné konfigurace.

bk titanium