Jak zlepšit přilnavost oxidačního povlaku s titanovou anodou

Titanová anoda je proces, ve kterém je kov umístěn do elektrolytu jako anoda, aby na povrchu kovu vytvořil oxidační film desítek až stovek mikronů. Vytvoření tohoto oxidačního filmu umožňuje kovu mít vlastnosti prevence koroze a odolnosti proti opotřebení.

titanium anode of China

Obrobek z titanu a slitiny titanu po odstranění povrchového oleje z procesu předúpravy, jako anoda, titanová destička jako katoda, se zředěným roztokem kyseliny sírové (nebo kyseliny chromové) jako elektrolytu. Po elektrifikaci je anodovou reakcí OH - vypouštění kyslíku, rychle a generuje se anodický oxid hlinitý a uvolňuje velké množství tepla, zejména oxidový film v procesu anodické oxidace, poblíž strany elektrolytu Al2O3 a z Al203 H20, tvrdost je nižší. V důsledku nerovnoměrného filmu a působení kyselého elektrolytu na rozpuštěnou membránu, vytvořenou volnou díru, se vytvoří porézní vrstva. Elektrolyt průchozí otvor se dostane na povrch titanu. Oxidový film na titanové matrici se neustále pěstuje.


Pól oxidového filmu z oxidu a krystalu titanu v kombinaci se silným, čímž se výrazně zlepší kov a jeho odolnost vůči korozi slitiny, a může zlepšit odolnost povrchu a zlepšit izolační vlastnosti. Po oxidaci titanového drátu může motorový hřídel transformátorové vinutí vinutí. Navíc, protože film oxidu titaničitého má porézní, adsorpční výkon je silný a může být infikován nejrůznějšími jasnými barvami a dekoracemi na titanových produktech. Aby povrchové póry nemusely barvit, musí být uzavřeny, smršťovací póry, zlepšit odolnost vůči oxidačnímu filmu vůči korozi, zabránit korozi způsobené korozivním médiem do díry.