Způsob výroby přesného bezešvého titanového materiálu

Pokud jde o titanové desky , používají se titanové tyčinky, co jsou titanové tyčinky a jaké jsou výrobní metody titanových tyčinek? Jemná bezešvá titanová deska je titanová deska s vysokým rozlišením po tažení za studena nebo válcování za tepla.

titanium plate for medical

Představení procesu: vysoce kvalitní uhlík-titanová trubice, přesné válcování, neoxidující jasné světlo a tepelné zpracování (stav NBK), nedestruktivní testování, proplachování vnitřní stěny titanové desky speciálním zařízením a vysokotlaké proplachování, antikorozní ošetření antikorozního oleje na titanové desce, kryt na obou koncích Pro likvidaci prachu.


Hlavní vlastnosti: vysoká přesnost, vysoká povrchová úprava vnitřní a vnější stěny titanové desky, žádná oxidační vrstva na titanové desce po tepelném zpracování, vysoká čistota vnitřní stěny, vysoký tlak na titanové desce, žádná deformace během ohýbání za studena , žádné vzplanutí a zploštění a různé nepořádky Deformace a obrábění. Barva titanové desky: jasně bílá s vysokým kovovým leskem.

První použití: automobilová titanová deska, uživatelé, kteří mají vysokou poptávku po přesnosti a úpravě titanové desky, a hydraulická zařízení.


Barium je materiál různých tvarů, rozměrů a funkcí, které potřebujeme zpracováním titanových trubek, jejich polotovarů nebo titanových tyčí. Titanové pruty mají mnoho odrůd a jsou široce používány.


Většina titanových tyčí se zpracovává lisováním titanových tyčí, aby se plasticky deformovaly zpracované titanové trubice (polotovary, ingoty atd.). Hlavní metody zpracování titanových tyčí jsou následující:

Válcování: Protlačování kovového polotovaru z titanové tyče mezerami (různých tvarů) dvojice rotujících válců. V důsledku kontrakce válců se zmenší průřez dat a přidá se délka. Toto je nejběžnější způsob výroby titanových tyčí. Používá se hlavně pro výrobu titanových tyčových profilů, desek a trubek. Je rozdělena na válcování za studena a válcování za tepla.


Lití titanové tyče: Metoda zpracování tlaku, která používá vratný dopad kovacího kladiva nebo tlak lisu pro změnu sochoru na tvar a velikost, kterou potřebujeme. Obvykle se dělí na volné kování a zápustkové kování a často se používá k výrobě materiálů s velkými průřezy titanových tyčí, jako jsou velké materiály a polotovary.


Tažení titanové tyče: Jedná se o způsob zpracování tažení válcovaných kovových polotovarů (tvarů, trubek, výrobků atd.) Skrz otvory v zápustkách, aby se zmenšil průřez a prodloužila délka. Většina z nich se používá pro zpracování za studena.


Hnětení: Jedná se o způsob zpracování, ve kterém titanová tyčinka vkládá kov do uzavřené hnětací desky a na jeden konec se aplikuje tlak, aby se kov vytlačil z pravidelné díry pro vytlačení, aby se získal produkt stejného tvaru a velikosti. Většinou se používá k výrobě neželezných kovových materiálů. Titanové tyče.