Klasifikace titanu

Průmyslový čistý titan: čistý titan více než chemicky čistý obsah titanu v nečistotách, takže jeho pevnost a tvrdost je vysoká, jeho mechanické vlastnosti a chemické vlastnosti podobné nerezové oceli, ve srovnání se silou čistého titanu je slitina titanu lepší než austenitická nerezová ocel z hlediska oxidační odolnosti, ale špatná tepelná odolnost, vyšší obsah nečistot TA1, TA2 a TA3, mechanická pevnost, tvrdost, naopak, zesílená, ale plastová houževnatost zase klesá.


β titan: β slitina titanu je tepelně zpracovatelná a zpevněná, s vysokou pevností, svařitelností a dobrou zpracovatelností za tlaku, ale nestabilním výkonem a složitým procesem tavení.
A. titanová destička: 0,5 - 4,0 mm
B. Skleněná destička (čistý titan): 0,8 - 8,0 mm

C. Standardní destička (čistý titan): 1 x 2 m tloušťka: 0,5-20 mm

D. Deska pro galvanické pokovování a další průmyslová odvětví (čistý titan): 0,1 - 50 mm
Použití: elektronika, chemický průmysl, hodiny, brýle, šperky, sportovní zboží, mechanické vybavení, galvanické zařízení, zařízení na ochranu životního prostředí, golf a průmysl přesného zpracování.
Specifikace titanové trubky: φ 6 - φ 120 mm tloušťka stěny: 0,3 - 3,0 mm
Použití: zařízení na ochranu životního prostředí, chladicí potrubí, titanové tepelné potrubí, galvanické zařízení, prstencové a různé přesné elektrické potrubí a další průmyslová odvětví.
Specifikace 、 β titanového drátu :0,8-φ6,0 mm
B 、 Specifikace skleněných titanových drátů :1,0-φ6,0 mmSpeciální titanový drát

C specification Specifikace titanového drátu :0,2-φ 8,0 mm spojené se speciálním

Aplikace z titanového drátu: vojenské, lékařské, sportovní zboží, brýle, náušnice, pokrývky hlavy, galvanické zavěšení, svařovací dráty a další průmyslová odvětví.
A. Specifikace čtvercového prutu: čtvercový prut: 8-12 mm
B. Leštěná kulatá hůl: phi 4-phi 60 mm
C. Dřevěná tyč a tyč z černé kůže: phi 6-phi 120 mm
Aplikace titanových tyčí: používá se hlavně v mechanických zařízeních, galvanických zařízeních, zdravotnictví, různých přesných součástkách a dalších průmyslových odvětvích.