Základní artefakt pro zdravé životy - titanové hůlky

V posledních letech, nejžhavější zdravé nádobí, mají titanové hůlky rozhodně sílu soutěžit o&„c GG“; pozice. V současné době se titanové hůlky vyvážejí do zahraničí a pomalu se dostávají do obydlí obyčejných lidí. Proč jsou tedy titanové hůlky tak&„výhodné GG“?


Titan je druh&„; biofilního kovu GG“. Jeho dobrá biokompatibilita a stabilita zabraňují alergii na titan po dlouhodobém kontaktu s lidským tělem a nemá žádné nepříznivé účinky na pokožku, nervy a chuť.

titanium chopsticks

Přesně na základě zdravotních charakteristik titanu se tiše rodí zdravé titanové hůlky. Hůlky vyrobené z tohoto materiálu mají vysokou pevnost, dobrou odolnost proti korozi a vysokou tepelnou odolnost. Je třeba říci jeden nedostatek, a to&„drahý GG“. Důvodem je, že titanové hůlky mají výhody, které jiné levné materiály nemají.

Bambusové hůlky byly vždy první volbou pro mnoho rodin. Vzhledem k materiálu se však bambusové hůlky a dřevěné hůlky snadno čistí. Často existují zbytky detergentů, které jsou snadno kontaminovány patogenními mikroorganismy, a často dochází k tvorbě plísní a vlasů. , Musí být pravidelně vyměňováno. Titanové hůlky však ušetří potíže s tím, že je nechcete umýt, a způsobí, že na hůlkách zůstanou zbytky. Stačí jej vložit do teplé vody a otřít čistým hadříkem. Na dnešním trhu jsou také stříbrné hůlky a hůlky z nerezové oceli. Tyto dva druhy hůlek mají silnou tepelnou vodivost. Když jíte přehřáté jídlo, snadno se jim spálí ústa. Navíc, pokud si zvolíte nižší nerezové nádobí, můžete být zdraví škodlivé. Heavy metal" najít" Domov


Pokud chcete zůstat zdraví, je lepší začít s těmi nejzákladnějšími věcmi v životě, které jsou nejsnadněji přehlíženy. Koneckonců, bakterie vždy tiše rostou, když to neočekáváte. Čisté titanové kuchyňské výrobky na trhu, jako je Copro, mohou v zásadě vyřešit všechny výše uvedené problémy.

Malé hůlky, nemoc pochází z úst. Hůlky proto musí být vybrány nejen dobře, ale také správně. Vybrali jste si k jídlu ty správné titanové hůlky?