Výfuková trubka ze slitiny titanu

Výfuk z nerezové oceli s výfukem ze slitiny titanu - Car

Upravený výfuk může nejen zajistit hladší vypouštění odpadu, ale také zviditelnit zvuk;

Nerezová ocel a slitina titanu jsou dva hlavní materiály na trhu s upravenými výfukovými plyny. Většina upravených hráčů dává přednost nerezové oceli, která je také hlavním proudem výfukových plynů na trhu. Oba mají následující tři rozdíly:

1. váha,

Ve srovnání s nerezovou ocelí je slitina titanu lehčí se stejným objemem. Hmotnost titanové slitiny může být více než třetina hmotnosti nerezové oceli a její tuhost je lepší, což může plně vyhovět požadavkům hráčů sledujících nízkou hmotnost.

titanium pipe

Výfuk z nerezové oceli

2. Tepelná odolnost a odvod tepla

Výfuk sice vydrží vysoké teploty, ale ve srovnání s titanovou slitinou je tepelná odolnost a odvod tepla stále lepší než u nerezové oceli.


Titanový výfuk

3. faktury,

Vzhledem k tenčí výfukové stěně ze slitiny titanu ve srovnání s výfukem z nerezové oceli bude zvuk výfuků ze slitiny titanu sonornější, z nerezové oceli hlubší a hlubší.

Výše jsou některé rozdíly mezi slitinou titanu a nerezovou ocelí, ačkoli je tuhost výfukových slitin slitiny lepší, tepelná odolnost (disperze) lepší, hmotnost je lehčí, ale hlavní proud trhu je stále ve prospěch materiálu z nerezové oceli. Vzhledem k vysokým nákladům na materiály ze slitiny titanu a obtížnosti při zpracování jsou náročnější, čím vyšší čistota slitiny titanu způsobuje vyšší stupeň tahu a ohybu, vyšší tepelnou odolnost a dražší cenu výfukových plynů. Směr, který si zvolí, bude tedy podle různých potřeb hráčů odpovídajícím způsobem odlišný.