Podrobnosti o titanové anodě

Podrobnosti o titanové anodě:

Úplný název titanové anody je titanová anoda s titanovou anodou (MMO). Nazývá se také anoda KSA. (velikost a tvar stabilní anody). Titanový substrát je potažen povlakem z drahých kovů, díky čemuž má dobrou elektrokatalytickou aktivitu a elektrickou vodivost.

titanium anode of Chinese factory

Klasifikace titanové anody:

Podle anodického srážení plynu při elektrochemické reakci se srážení plynného chloru nazývá vývojová anoda chloru, jako je titanová elektroda potažená rutheniem; srážení oxidace se nazývá anoda vývoje kyslíku, jako je iridiová titanová elektroda a platina-titanová síťovina / destička.


Chlorovaná anoda (rutheniem potažená titanová elektroda):

Vysoký obsah chloridových iontů v elektrolytu: obecně v prostředí kyseliny chlorovodíkové a elektrolytické mořské vody, elektrolytické slané vody. Jako je anoda ruthenium-iridium titanu, anoda ruthenium-iridium cínu a titanu.

Kyslíková evoluční anoda (iridiem potažená titanová elektroda):

Elektrolyt je obvykle prostředí kyseliny sírové. Iridium tantal anoda, iridium tantal cínová anoda, vysoká iridium anoda.

Anoda na platině (platinová titanová síťovina / platinová titanová deska):

Titan je základní materiál. Na povrchu platiny z drahých kovů je tloušťka povlaku obvykle 1-5 um (mikron). Velikost ok titanu z platiny je obvykle 12,7 x 4,5 mm nebo 6 x 3,5 mm.