Titanové lokty řeší problém koroze potrubí v průmyslových aplikacích

V posledních letech se na našem trhu objevila standardizovaná výroba titanových loktů , což je také inovace v aplikaci titanových trubek, což výrazně zvyšuje životnost titanových trubek a zvyšuje používání titanu. Tento článek představuje tvorbu a vývoj standardu titanových loktů uvnitř i vně trhu, jakož i výrobu a standardizaci titanových loktů na našem trhu.

titanium elbow of China

Koroze potrubí je vážným faktorem poškození v průmyslovém rozvoji. Podle příslušných zpráv o médiích je roční ztráta oceli v důsledku koroze více než deset tisíc tun, přeprava titanového potrubí hořlavá, výbušná, poškození, korozivní média, existují nebezpečné faktory. Proto platí, že čím vyšší je požadavek na montáž trubek ze slitiny titanu.


Titan má výhody vysoké pevnosti, nízké hmotnosti, dobrého výkonu přenosu tepla a odolnosti proti korozi. Titan těchto vlastností z něj činí řešení problému relativní ekonomické metody chemického inženýrství, ačkoli investiční náklady jsou vyšší než obecná výkonnost titanového materiálu, ale titan se v chemickém průmyslu široce používá na základě životního cyklu. Analýza, použití titanových loktů může zkrátit prostoje, zvýšit snížením údržby, kvality produktu a prodloužit životnost potrubí a snížit tak náklady.


V současné době jsou titanové lokty široce používány v chemickém, ropném, petrochemickém průmyslu, vakuové soli, přípravě, mořském inženýrství, elektrické energii a dalších průmyslových odvětvích. Titan je široce používán v korozivních médiích díky své dobré odolnosti vůči korozi, jako je sodná sůl iontové membrány, epoxidový propan atd. Titanové materiály byly široce používány v zařízeních a potrubích. Titanová loketní média se také používají v kyselině mravenčí, methanchloridu a dalších projektech k řešení problému koroze potrubí.