Titanová příruba zdravý rozum a použití

Titanová přírubamateriál je obecně čistý titan, nad ním má díry, šrouby, které uzavírají dvě příruby. Těsnění mezi přírubami. Tento produkt je dobře přijímán stejně jako produkt nabízený prodejci.

titanium flange supplier

Může být odlitý, závitový nebo svařovaný. Přírubový spoj se skládá z jednoho páru přírub, jednoho těsnění příruby a několika šroubů a matic. Těsnění je umístěno mezi těsnicí plochu dvou přírub. Po utažení matice dosáhne měrný tlak na povrchu těsnění určitou hodnotu a vytváří deformaci a vyplňuje nerovnoměrné místo na těsnicí ploše, aby bylo spojení těsné a netěsné.


Příruba může být také nazývána příruba nebo příruba, jedná se o trubku a trubku spojené části, připojené na konci trubky, přírubu na otvorech spojovacího šroubu, šrouby jsou dvě příruby pevně spojeny, mezi příruby jsou obvykle utěsněny těsněním. Existuje mnoho materiálů pro výrobu přírub, jako jsou titanové příruby, příruby z uhlíkové oceli, příruby z nerezové oceli atd. Níže si nechte malé, aby představily konkrétní účel přírubového kusu.


Možná, že na přírubě je spousta lidí, ale každé město, protože příruba je široce používána v různých vysokotlakých potrubích, jsou připojeny nízkotlaké potrubí, jako je městská vodovodní vodovodní voda, odpadní kanalizace, zimní cirkulační potrubí, topná energie kotle, jako jsou ropovody a plynovody atd., ji nemůže opustit, pokud jde o účinek potrubí, protože známe železnice s propojením kolejí.