Jaké jsou aplikace molybdenových tyčí?

Aplikace molybdenových tyčinek se rychle rozvinula, široce se používá v průmyslových a zemědělských oblastech, jako je guma, plast, papírenství, nátěry, barvy, tiskařské barvy, kabely, farmaceutické, chemické hnojivo, krmivo, potraviny, cukr, textil, sklo, keramika, hygienické výrobky, tmely, lepidla, pesticidy a nosiče pesticidů a kouřovod kromě environmentálních aspektů, jako je síra, úprava vody. Použití lehkých molybdenových tyčinek a molybdenových tyčinek se také liší, používá se hlavně v papírenství, plastech, umělé gumě, potravinách, potravinářských barvách, medicíně, lepidlech a hygienických výrobcích a dalších oborech.

molybdenum bar of China

V papírenském průmyslu pomocí molybdenové tyčinky může být jas papíru, pevná struktura, dobré psaní, rovnoměrný povlak, nízké tření, snadné odvlhčení a sušení.


Molybdenová tyč je také druh elektrického topného článku, který je v našem každodenním zpracovatelském průmyslu nepostradatelný. Obecně lze říci, že různé typy topných článků představují řadu prvků odolných vůči vysoké teplotě.


Molybdenová tyč je druh topného nástroje běžně používaného v průmyslu kalení a tavení, který hrál velkou roli v molybdenové tyči. Obecný molybdenová tyč má vysokou teplotní odolnost, oxidační odolnost, teplota může dosáhnout 1700 stupňů Celsia, to je mnoho jiných topných prvků, které nemají funkci. Ale protože chceme mluvit o molybdenovém prutu, měli bychom vám říct jeho nevýhodu, která spočívá v tom, že je snadné ho rozbít. Není proto vhodný pro použití za určitých specifických okolností. Když tedy používáte, musíte myslet na životní prostředí.