Jaké jsou vlastnosti titanového loktu?

Titan v titanových loktech má stabilní chemické vlastnosti a dobrou biokompatibilitu. V lidském těle může odolávat erozi exsudátu, žádnému poškození lidského těla, v souladu s jakoukoli metodou sterilizace. Protože titan v titanové cívce má poměrně vysokou odolnost proti korozi a stabilitu, nedochází k žádné chemické reakci mezi materiálem a dobou schnutí, takže se jedná o kov, který nemá žádný dopad na lidské tělo a nezpůsobí nadměrnou reakci.

titanium elbow of China

Titanové potrubní tvarovky s nízkou hustotou, nízkou hmotností, vysokou pevností, dobrou odolností proti korozi, mechanickými vlastnostmi a svařováním, takže se používají v různých oborech: chemická zařízení, zařízení pro výrobu elektrické energie na moři, zařízení na odsolování mořské vody, části lodí, průmysl galvaniky a další průmyslová odvětví. Odolnost proti korozi než nerezová ocel 15 pevná, životnost než nerezová ocel asi 10 dlouhá.


Funkce:


1. Dobrá odolnost proti korozi: montáž titanového potrubí ve vlhkém vzduchu a v mořské vodě. Jeho odolnost proti korozi je výrazně vyšší než u nerezové oceli.


2. Dobrá odolnost proti nízkým teplotám: slitina titanu si může udržovat své mechanické vlastnosti při nízké teplotě.


3. Vysoká pevnost: hustota slitiny titanu je obvykle asi 4,51 g / cm3, což je 60% hustoty oceli. Specifická pevnost (síla / hustota) slitiny titanu je mnohem vyšší než u jiných kovových konstrukčních materiálů.


4, vysoká tepelná pevnost: titanové potrubí potrubí měřené na 450 ~ 500 ℃ lze udržovat po dlouhou dobu, vysokou pevnost, ale při 150 ℃, měrná pevnost slitiny hliníku klesla, pracovní teplota slitiny titanu může dosáhnout pod 500 ℃, hliník pracovní teplota slitiny může dosáhnout pod 200 ℃.


5, povrch je hladký bez škálování vrstvy, koeficient škálování výrazně snížena.


Pevnost titanových trubkových tvarovek je vyšší než u jemné oceli, s dobrou tepelnou odolností, houževnatostí za nízkých teplot a lomovou houževnatostí.