Jaké jsou vlastnosti titanových plechů?

Povrchtitanový plechMěl by být jasný a čistý, vykazující přirozenou barvu kovu. Panely se mohou dodávat na pískovaný povrch. Povrch titanové destičky se nechá mírně ztmavnout a lokální stopa vody. Jsou povoleny místní vady, nejvýše polovina tolerance tloušťky škrábanců, vrubů, jám a jiných vad, ale musí být zaručena minimální tloušťka. Na povrchu nesmí být praskliny, loupání, oxidace, skládání, inkluze kovů a nekovů a další makro-defekty a stopy po alkalickém praní. Titanová deska má povoleno odstranit místní defekty ve směru válcování, ale tloušťka desky po odstranění není menší než minimální přípustná tloušťka.

titanium sheet supplier

Titan a slitina titanu mají nízkou hustotu a vysokou pevnost v tahu. V rozmezí -253-600 ℃ je jeho měrná pevnost téměř nejvyšší u kovových materiálů. Může vytvářet tenký a tvrdý oxidový film ve správném oxidačním prostředí a má vynikající odolnost proti korozi. Kromě toho má také vlastnosti nemagnetického, malého koeficientu lineární roztažnosti. Výsledkem bylo, že titan a jeho slitiny byly nejprve použity jako důležité letecké konstrukční materiály a poté rozšířeny na výrobu námořních lodí, chemický průmysl a další oblasti, kde se rychle vyvíjely. Zejména v oblasti chemického průmyslu se stále více produktů používá v titanu a výrobcích z titanové slitiny, jako je petrochemický průmysl, vláknina, buničina, hnojivo, elektrochemie a odsolování mořské vody, jako jsou výměníky, reakční věže, syntetizátory, autoklávy atd. Mezi nimi je titanová deska používána jako elektrolytická deska a elektrolytický článek v elektrolýze a odsolování odpadních vod a jako těleso věže a tělo kotle v reakční věži a reaktoru.


S rozvojem vědy a techniky se oblast použití titanu stále více rozšiřuje, jako je medicína, automobilový průmysl, sport atd., Reakcí těchto témat na titan jako druh lehkých kovů má dobré vlastnosti stále více kognitivních a mohou být stanoveny lidmi as nejrychlejší rychlostí do našich výrobních aplikací místo jiných kovů, dokonce i v našem těle.