Jaké jsou požadavky na dodávku titanového plechu?

Počáteční opakovatelnost deformacetitanový plechje chudý. Mechanické vlastnosti titanové desky se stejným složením vyráběné doma i v zahraničí se zcela liší. Domácí tuzemské výroby titanové desky, její výkon se bude lišit, i když tovární výrobky' různé číslo pece, jeho mechanické vlastnosti nejsou stejné.

titanium sheet for sale

Proto, abychom zajistili kvalitu dílů, musíme nejprve zajistit kvalitu surovin. Desky z titanu a slitiny titanu, které dostáváme, musí poskytnout výrobní certifikát výrobce' a výrobní certifikát' Osvědčení by mělo být uchováno pro budoucí použití. V případě potřeby může dílna zaznamenat základní informace o každé výrobní části pro budoucí použití. Všechny titanové desky musí být dodávány v žíhaném stavu.


Aby se zajistila kvalita dílů, měla by být vrstva oxidu na povrchu desky odstraněna. Na povrchu titanové desky nesmí být žádné praskliny, odlupování, skládání, vměstky a jiné vady nebo moření. List by měl být rovný a zabalený pro dodání. Při následujícím zaslepování, tváření, montáži, přepravě a skladování je třeba dbát na to, aby nedošlo k poškrábání povrchu.