Proč jsou wolframové tyče tak silné?

Wolfram po tavení je stříbro - bílý lesklý kov s vysokou teplotou tání a tvrdostí. Atomové číslo 74. Je bez eroze vzduchu při normální teplotě a má vysokou hustotu.


Kovové tyče wolframových tyčí mohou být pod satelitním vedením, pomocí malého posilovače raket a obrovské kinetické energie produkované volným pádem, zejména wolframové tyče mohou absorbovat teplo a atmosférické tření, než dopadnou na zem absorbují kinetickou energii a tepelnou energii uvolněnou při jednou, což má za následek nepředstavitelné destruktivní wolframový těžký kov, wolfram a jeho sloučeniny patří do WeiDu a nízkou toxicitu. Ačkoli mechanismus toxicity není jasný, wolframan může narušovat normální metabolismus molybdenu. Vystavení wolframovému prachu může způsobit mírné podráždění horních cest dýchacích, suchý kašel, dušnost, horečku, bušení srdce, závratě, anorexii a čichové poruchy. Rychlé a přesné údery proti strategickým cílům s vysokou hodnotou kdekoli na Zemi kdykoli. Wolfram je ale obtížné sbírat, není humanitární jako zbraň a má vysoké náklady na načtení do vesmíru. Ačkoli wolframové pruty byly používány jako zbraně ve vesmíru, mají strategičtější význam a menší význam než konvenční strategické zbraně.

Tungsten rod of China

Úvod do typů wolframu:

Existuje více než deset druhů wolframové rudy a v Číně jsou dva druhy. Wolframit (ferromangan) a scheelit (wolframan vápenatý).


Wolframit (FeMn) W04. Barva je tmavě šedá, červenohnědá, světle hnědá černá, vlasy hnědá a železo hnědá a další barvy. Polokovový lesk, kovový lesk a pryskyřičný lesk. To je obvykle listoví, zakřivený list, zrnitý a hustý. Kromě toho jsou některé monoklinické krystaly, jako je tlustá deska a špičatý sloupec, často vyplněny žulou a její blízké skalní trhliny ve formě žil spolu s bílým křemenem. Tvrdost 5-5,5, měrná hmotnost 7.1-7.5. Zlomená zlomenina. Pohlaví je křehké, má slabý magnetismus. Wolframit je hlavní surovinou pro rafinaci wolframu a výrobu wolframanu.


Scheelite caw 4. Barva je bělavá, má také žlutohnědou, zelenou a růžovou barvu. Lesklý tuk. Patří do tetragonálního systému, vytváří bipyramidální pseudooctahedron nebo deskový krystal, křišťálová rovina někdy šikmé pruhy, interkalované dvojče je běžnější. Některé krystaly jsou kůrkové, ledvinové, zrnité a husté hrudky. Tvrdost je 4,5 5; Podíl 5,9 6.2. Křehký lom ve tvaru skořápky nebo roztřepený. Při vystavení zářivkám vytváří Scheelite krásnou světle modrou záři. Ruda Scheelite se vyrábí v den, jiangxi, rucheng, anhua, linwu, wenshan, yunnan atd.