Molybdenová deska

Chat teď
Podrobnosti o produktu

Molybdenová tyčinka, molybdenová destička, molybdenový drát, molybdenový blok, molybdenová trubice

CXMETje jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů molybdenu v Číně a jsme také profesionální společností s produktivní a efektivní továrnou. Vítejte na velkoobchodní produkty od nás, máme molybden bar, molybden deska, molybden drát, molybden blok, molybden trubice, molybden trubice, TZM molybden list na skladě pro vás.

molybdneum deska Po válcování a zpracování s výchylkou dosahující 60% , hustota molybdenu listu, v podstatě se blíží hustotě teorie molybdenu. Proto má molybdenová deska vlastnosti vysoké hustoty, vyvážené vnitřní struktury a vynikající vysoké teploty tečení.  Molybden deska je široce používán v reflexní štít, krycí deska použitá v safírové růstové peci, odrazový štít, topná páska, spojovací kusy aplikované ve vakuové peci, titanové rozprašování cíl aplikován v plazmovém povlaku filmu, a vysoké teploty odpor lodí.

Molybdenová tyčinka,molybdenová destička, molybdenový kelímek, molybdenová trubice,loď molybdenuProduktová položka


Ochranná známka

Specifikace

Standardní

molybden palte

Po1

Mo3G

TZM

Posekat


dia(0,5-35);

20-600); L

Fólie: dia;(0.03-0.5);

20-500); L


ASTM B386 ASTM B387

A další související normy


molybdenová tyčinka


dia; (1.6-70)*L
molybdenový drát


dia; (0,1-1,6)*L

 
Molybden Deska fotky:


Aplikace molybdenové desky:

s vysokým bodem tání, vysokou pevností, odolností proti korozi a dalšími vlastnostmi, molybden zvyšuje pevnost v tahu, tvrdost, schopnost svarů a houževnatost svých slitin a v nerezové oceli, používá se hlavně při výrobě vysokotemperačních furnerových manterialů, polovodičů, sputovacích cílů a zařízení a široce se používá pro metalurgii, elektroniku a elektrické materiály, letecký a letecký průmysl a chemickou indukci atd.


Hot Tags: Molybden Plate, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like