Molybdenová loď pro odpařování
Molybdenová loď pro odpařování
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Molybdenové lodě jsou vyráběny po zpracování molybdenových desek s řezáním, sklápěním, nýtováním a svařováním. Tvar lodi lze tvarovat podle požadavků zákazníků, včetně kruhového, obdélníkového, čtvercového a lichoběžníkového tvaru a podobně. Molybdenové lodě vlastní vlastnosti výchozího materiálu - čistého molybdenu nebo slitiny molybdenu.

Vzhledem k tomu, že čluny s molybdenem mohou být rozděleny podle tvarů, mají své výhody v aplikaci . Zdroje molybdenových člunů jsou pravděpodobně nejoblíbenějšími zdroji výparů kvůli jejich snadnému použití a široké škále kapacit, protože molybdenové lodě mohou být použity pro materiály s nízkou teplotou i vysokou teplotou. Samozřejmě, molybdenové lodě musí pracovat při teplotě, která je značně vyšší než teplota potřebná k odpaření materiálu, který obsahuje.

molybdenum boat (5).jpgmolybdenum boat (14).jpg
lodi s molybdenem s plochým dnem Ostřejší molybdenové lodi
molybdenum boat (17).jpgmolybdenum boat (10).jpg
motýl motýl molybden
balení molybdenového člunu


CXMET je jedním z nejlepších čínských molybdenových lodí pro výrobce a dodavatele odpařování a my jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní továrnou. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás, máme molybdenový člun pro odpařování na skladě pro vás.
Dotaz