10 let po Lehmanovi Mark Carney říká, že se může stát další krize

Rizika další finanční krize byly odstraněny během 10 let od pádu Lehman Brothers?


Ne úplně, podle guvernéra Bank of England Mark Carney.


Mohlo by se něco takového stát znovu? řekl v rozhovoru s BBC. "Mohl by být spoušť pro krizi? Pokud bychom byli spokojeni, samozřejmě by to mohlo být."


Centrální bankéř, který prodloužil svůj mandát v Bank of England k lednu 2020, uvedl čtyři velké riziko pro finanční systém: Čína, špatný Brexit, kybernetické útoky na banky a dluh domácností Spojeného království.


Čína je skvělým zdrojem růstu pro globální ekonomiku, je to absolutní ekonomický zázrak, spousta kladů, říká Carney.


Současně se jejich finanční sektor velmi rychle rozvinul a učinil mnoho z předpokladů, které byly provedeny v době před poslední finanční krizí, dodal.


Prvním cizincem, který vede Bank of England, Carney je také předsedou Rady pro finanční stabilitu, mezinárodního orgánu, který sleduje globální finanční systém.


Americká investiční banka Lehman Brothers selhala v září 2008 a zahájila kaskádu událostí, které oslabily ekonomiky po celém světě do delší recese a nucené centrální banky zavedly masivní podněty.

Tvář krize, vláda Číny má vlastní politiku. A tváří v tvář krizi CXMET se dokáže vyrovnat s krizí běžnou výrobou a dodávkou.


CXMET mohl dodávat výrobky pro titan, nikl, wolfram, molybden, zirocnium atd.

Jedná se o titanový kelímek, niklový kelímek, wolframový kelímek, molybdenový kelímek, tantalový kelímek, niobový kelímek, zirkonový kelímek atd. Mohou být také přizpůsobeny jako titanový uzemňovací prstenec, tantalový prstencový kroužek, uzemňovací kroužek Hastelloy C-276 apod.


Další informace prosím zasílejte na sunny@cxmet.com .