Alibaba Group Holding Ltd. se připravuje s Kremlem

Společnost byla založena v roce 1999 v hangzhou, provincie zheji ang, 18 osob, vedl o jack ma. Alibaba je první elektronický obchod v Číně. Alibaba Group Holding Ltd. založí společný podnik ve výši 2 miliardy dolarů s firmou Mail.ru Group Ltd., miliardáři Alishera Usmanova, za účelem posílení základny čínské společnosti v ruském elektronickém obchodě.


Asijská nejcennější společnost podepsala v úterý dohodu s Mail.ru, která spojila své tržní trhy v zemi více než 140 milionů lidí. Smlouva je podpořena Kremlem prostřednictvím ruského přímého investičního fondu a místní investoři budou společně řídit nový podnik. Celosvětové depozitní potvrzení společnosti Mail.ru obchodované v Londýně vyskočily až 12 procent.


Kombinovaná společnost bude lépe schopna konkurovat místním rivalům Wildberries a Yandex. Alibaba je ruská jednotka AliExpress převážně prodává zboží dovážené z Číny a nemusí se obávat o konkurenci od Amazon.com Inc., protože americký behemoth má malou přítomnost v zemi.


"Velká část toho, co jsme v Rusku dosud dokázali vyvíjet, byla naše přeshraniční podnikání," řekl prezident Alibaba Mike Evans novinářům. "Ale budoucnost, která bude vyžadovat přítomnost našich partnerů u tohoto stolu, bude zahrnovat budování mnohem většího místního podnikání."


Alibaba složil ruské operace včetně společností AliExpress a Tmall do podniku, zatímco společnost Usmanovská společnost MegaFon PJSC prodá své 10procentní podíl v Mail.ru - v hodnotě zhruba 486 milionů dolarů v pondělí - navíc za 24% obchodu. Tato dohoda oceňuje nový výstroj na zhruba 2 miliardách dolarů.


Mail.ru přinese svůj mobilní trh pro čínský zboží, Pandao, do nové společnosti, která také získá přímý přístup k uživatelům dvou populárních ruských sociálních sítí, které vlastní Mail.ru.


Ruský Přímý investiční fond přidá neurčenou částku financování výměnou za 13 procent akcií, zatímco Mail.ru bude mít zbývajících 15 procent.


Strany uzavřely dohodu na ekonomickém fóru Vladivostoku, kterého se zúčastnili prezident Vladimir Putin a předseda Alibaba Jack Ma. Čínská společnost vyjednávala podobnou dohodu se Sberbank PJSC, největší ruskou bankou, ale opustila jednání poté, co se místo toho věřil s Yandex NV. Alibaba nedávno vyrazil Tmall do Ruska poté, co vyhrál zákazníky přes AliExpress.


Ma, která začala v roce 1999 Alibaba.com jako podnikatelský tržiště se 17 spoluzakladateli, tento týden oznámil, že plánuje ustoupit od čínského e-commerce titanu. Jeho společnost, která v loňském roce prosazuje zámořské trhy z jihovýchodní Asie do Ruska, viděla, že denní dodávky balíčků dosahují 55 milionů.


Alibaba je velmi běžným způsobem, jak mnoho čínských firem ukáže své vlastní produkty. CXMET je zákazníkem společnosti Alibaba po mnoho let.

 

CXMET mohl dodávat výrobky jako loket 90LR z titanu 90SR, koleno titanu 45LR, koleno titanu 45LR, koleno titanu 180LR, koleno titanu 180SR, titanový koncentrický reduktor, excentrický reduktor, titanový ekvivalent, redukce titanu, titanový kříž, dlouhý titan koncový konec, krátký konec titanu atd.

  

Každá z titanových a niklových potrubních armatur potřebuje váš laskavý dotaz sunny@cxmet.com