Přizpůsobená 3 protéza z titanové slitiny pro doplnění

Starý muž náhle utrpěl autonehodou, pravděpodobně kvůli defektu femorální kosti nebo zlomenině femorálního krku, nelze opravit a čelit problému neschopnosti stát a chodit v budoucnosti. Za účelem zlepšení kvality života seniorů 0010010 # 39; v budoucnu odborníci z nemocnice v Pekingu použili technologii 3 D pro tisk, aby přizpůsobili protézu ze slitiny titanu pro starší osoby { {0}} quot; vyplňte 0010010 quot ;.

titanium alloy

0010010 quot; Velmi krásné, vidíš, že jsem teď velmi dobře, můžu volně chodit, díky skvělým dovednostem doktorů, dovol mi, aby mi tento starý muž mohl mít po celý život i nadále kvalitu života . 4 ráno, doprovázený rodinnými příslušníky, aby přezkoumal starého muže li yan (pseudonym) řekl šťastně. Li yan, 72, z města Xianyang v provincii Šaanxi v červnu tohoto roku utrpěla vážnou dopravní nehodu, která měla za následek otevřenou rozdrcenou zlomeninu distálního levého stehenního kloubu, doprovázenou uzavřenou zlomeninou levého stehenního krku, poloměr a holenní kosti a fibula. V případě nouze byla převezena do nemocnice v Pekingu.


Po přijetí, analýza ortopedického traumatu guo-lin meng profesor týmu týmu, zjistil, že poškození zvládnout komplex: 11. 7 cm dlouhé, u pacientů s poraněním femuru a zlomeninou krčku femuru, osteoporózy, neschopný extrahovat do adekvátní oblasti spongiózní kostní vady, je obtížné skrz membránu indukované, manipulace s rutinními metodami, jako jsou kostní defekty kostní opravy, může být způsobena velkými defekty femorální kosti nebo zlomeninou krčku femuru po opravě, což může vést ke starému muži { {3}} # 39; t vstát, ovlivnit každodenní život v budoucnosti. 0010010 quot; Kdyby nemohl 0010010 # 39; t chodit, znamenalo by to, že by můj otec byl po celý život v posteli. Bylo by to pro něj kruté. 0010010 quot; Li yan 0010010 # 39; rodina byla velmi smutná.


Aby se zbytek jejich života zlepšil, rozhodli se odborníci problém vyřešit pomocí 3 D tisku. Nemoc a analyzovaná na základě zkušeností z předchozí chirurgie, traumatické péče, jako je profesorský tým guo-lin meng brzy v cílené léčbě po etapách, a v kombinaci s velkým pacientem s defektem femorální kosti, předoperační aplikace digitální ortopedické technologie, individualizovaný design na míru femorální defekt dlouhé kosti v implantátu ze slitiny titanu a prostřednictvím tvaru budovy 3 d. Uvádí se, že odborníci uspořádali dvoustupňový chirurgický zákrok. První fáze týmu odborníků pro seniory implementovat debridement reset, externí fixační rám dočasná fixace. Druhou fází bylo vybudování a oprava falešné tělesné hmotnosti. Odborníkům 5 hodin trvalo dokončení personalizovaného přizpůsobeného přizpůsobeného 3 tisku D titanové slitiny falešné tělesné hmotnosti, aby se vytvořil kostní defekt levého stehenního velkého segmentu. Po operaci se starý muž dobře zotavil a byl propuštěn z nemocnice.