CXMET Titanium kovů výrobní linka

CXMET, je nejvíce konkurenceschopné výroby integrovaných materiálů na světě, produkty cxmet včetně titanu, wolframu, molybdenu, tantalu, niobu, zirkonu atd, materiály nejen uspokojit domácí požadavky, ale také vyváží do více než čtyřiceti zemí a regionů prostřednictvím naší celosvětové marketingové sítě pro rozsáhlé application.our produkty byl široce používán v oblasti petrochemie, oilandamp; zemního plynu, letectví a energii.

NašeTitan a slitiny titanuMetalurgie výrobní linka

Metoda taveníRozměry (mm)
VARD508-D1066
EBM400*1200*(4000-4500)
PAM300*750*(4000-4500) / D600

Titanové destičky a pásyVýroba lind

Desky ze slitiny titanu ti-64 a listy s širokou velikosti jsou dostupné z výrobní linky a pásy, které je tvořeno hrubování mill stroj, stroj na válcování za studena a dalších pomůcek pro tepelné zpracování a moření v kyselině.


Titan se používá v ocelových slitin (Ferro Titan) a tie-up uhlíku v nerezové oceli. To se používá v různých slitinách, především hliníku a železa, ale také vanad, měď, železo, mangan, molybden a další. Válcované výrobky z titanu jako desky, tyče, dráty, atd. Se používají pro různé průmyslové účely v rámci leteckého průmyslu, letectví, sportovní zboží, hodinky průmyslu. Titan je biokompatibilní a ne odmítnuté v lidském těle, má také důležité lékařské aplikace, například implantáty a nástroje.

Nabízíme takéIngoty z titanu a hotových dílů,dokonce i novéslitiny titanuChcete-li provést následovně:

Gr1, Gr2, Gr12, TB6, TB9, TC10, TC11atd.