Přesnost filtrace titanového prutového filtračního prvku

Slinutý filtrační prvek z titanové tyčinky je vyroben z netkaných, laminovaných a vysokoteplotních slinutých kovových vláken s průměrem mikronů. Jádro sintrovaného titanového prutu se skládá z vrstev s různými velikostmi pórů a gradienty pórů. Může nepřetržitě přiléhat k filtračnímu filtru a má trojrozměrnou síť, porézní strukturu, vysokou pórovitost, velkou plochu povrchu, rovnoměrné rozdělení velikosti pórů a další vlastnosti. Titanové tyčinky slinutého filtru tak účinně překonávají defekty ucpávání kovových vazelín, zranitelnost, způsobuje, že produkty filtrace prášku jsou křehké, malý průtok, zpracování filtračního papíru, filtrační textilie, odolné vůči vysokým teplotám, tlaková charakteristika, titanové tyče slinutý filtr má vynikající filtrační výkon, je ambicí vysoké odolnosti vůči teplotám, odolnosti proti korozi, vysoce přesného filtračního materiálu. Hlavní aplikace: 1. Čištění filtrů různých polymerních tavenin v chemickém průmyslu a filmovém průmyslu; 2. 2. Filtrace různých vysokoteplotních a žíravých kapalin v ropném a chemickém průmyslu; 3. jemná filtrace různých hydraulických olejů a mazacích olejů mechanických zařízení; 4. Jasná filtrace různých kapalin ve farmaceutickém, biologickém a nápojovém průmyslu.


Informace o produktu a vlastnosti filtračního prvku ze slinutého titanového sloupce? Výhody proplachovacího výkonu, jako je to, že se dá použít samostatně, ale také pro třídění přenášeného materiálu vyrobeného z jednovrstvé nebo vícevrstvé vrstvy kovového pletiva a složení sítového pletiva podle aplikačního předpokladu a použití rozdílů, přesnost filtrace pro hodnotu s srdeční frekvence je vysoká, vydrží tlak je velký, rovný stupeň dobrý, nerezová ocel, bez otřepů, bezpečnostní aplikace s dlouhou životností, symetrie ok filtrační vložky, pro částice 1-500 um, přesnost filtrace kapaliny je vysoká, výsledek je dobrá, oblast filtračních trubek, přesné filtrační patrony, velikost tvaru filtračního válce lze přizpůsobit podle zpracování výkresu, rozdělena na titanové tyčinky slinutého filtru, vysoce účinné filtrační patrony, mazací olejové filtrační patrony, prachové filtrační patrony, titanové tyčinky sintrovaného filtru Filtrační trubice filtrační vložka filtrační vložky, pro odnímatelné válcové seřizovací zařízení, horní a spodní část trubice uzavřena, obklopená filtrem m edium.


Vztah mezi účinností slinování a odporem titanového tyčového filtračního prvku. Prostřednictvím našich „standardů stanovování odporu pro vzduchové filtry různých úrovní“ známe počáteční a konečný odpor vzduchových filtrů. Když se odpor zvýší na určitou hodnotu, je filtr definován jako sešrotovaný, to znamená, že účinnost filtrace je 0. Proč je to? Titanové tyče slinutého filtru, nerezové slinuté filtry, nerezové práškové slinuté filtry, zavedení titanových tyčinek sintrované filtry hlavní filtrační materiál je vyroben z nerezové vláknité slinuté plsti a nerezového čistého filtračního média, titanové tyče slinované filtry každý kloub těsnící povrch argonem svařování elektrickým obloukem, vrstva filtru přijímá vícenásobný skládací skládací proces, tvoří kompletní filtr, nedochází k úniku, žádné střední fenomény, slinuté vlákno z nerezové oceli je druh vlákna z nerezové oceli díky formě vysoce tepelně slinujících porézních hloubkových filtračních materiálů; Tkaná síťovina z nerezové oceli je vyrobena z tkaného drátu z nerezové oceli.


Hlavními zdroji blokády způsobené sintrovaným filtračním prvkem titanové tyče jsou: nečistoty generované při pracovním procesu, jako jsou fragmenty těsnění tvořené hydraulickým tlakem, kovový prášek generovaný relativním opotřebením způsobeným pohybem a koloidní, asfaltén a zbytky uhlíku generované oxidačním poškozením olejové kapaliny. Vnější nečistoty vstupující do hydraulického systému, jako je prach vstupující přes plnicí port a prachový kroužek; Zůstává po čištění mechanických nečistot v hydraulickém systému, jako jsou například vodní kámen, odlévaný písek, struska, železné zbytky, barvy, barvy, kůže a bavlněná příze, po nečistotách smíchaných s hydraulickým olejem, s cyklem sintrované patrony, všude dojde k poškození - vážný vliv na normální práci hydraulického systému, jako je olejový film mezi komponentami relativního pohybu, způsobuje relativně malé mezery mezi pohyblivými částmi v hydraulických součástkách (měřič) a škrticí otvory a mezery zaseknuté nebo zablokované; Zvýšení vnitřního úniku, snížení účinnosti, poškrábání povrchu štěrbin, zvýšení tepla, zhoršení chemického účinku oleje, zhoršení stavu oleje.