Jak identifikovat rámeček čistého titanu

Rám z čistého titanu je u spotřebitelů stále oblíbenější, díky své nízké hmotnosti, odolnosti proti korozi, antialergii, proti únavě, vysoké pevnosti, stále více a více vysokoškoláků, bílý límec, elita jako první volba módy spotřeba. Slyšeli jste někdy o rámech čistých titanových brýlí? Jak výzkum a vývoj titanových materiálů a technologie zpracování dozrávají, postupně se na trhu objevil v současné době čistý titan, beta titan, titanové paměťové hodiny jsou upřednostňovány s titanovými rámy, ale kvůli ilegálním obchodníkům a žoldákům nelze identifikovat značku objevenou na na trhu hodně špatné kvality, falešné falešné "čisté titanové rámy", tak jak můžeme identifikovat čisté titanové rámy?

titanium glasses

Níže představíme několik jednoduchých a snadných metod identifikace čistých titanových brýlových obrub.


První metoda k identifikaci čistého titanového rámu brýlí je: metoda měření citlivosti.


Obecně je měrná hmotnost rámu slitiny asi 8,9 g / cm3 a hustota čistého titanového rámu 4,5 g / cm3. Protože hmotnost titanového materiálu se rovná polovině rámu slitiny, je v ruce relativně lehký. Toto je jeden z nejjednodušších způsobů, jak rozlišit mezi titanovým a ne-titanovým rámem.


Druhým způsobem identifikace rámu čistých titanových brýlí je: podívejte se na kloubový kloub, existuje těsnění?


Rám z čistého titanového zrcadla v poloze závěsu není vhodný k přímému kontaktu titanu a titanu, v opačném případě je snadné objevit vrásky kloubu, fenomén špatné zrcadlové nohy. Na závěsu čistého titanového zrcadla jsou obvykle namontována dvě těsnění, která oddělují horní a dolní závěs. Proto kontrola závěsu těsnění je také dobrým způsobem, jak zjistit, zda se jedná o čistý titanový rám. Při pohledu na kloubový spoj zevnitř rámu najdete malou drážku, která je speciálně navržena pro usnadnění odstranění těsnění.


Třetí způsob, jak identifikovat rám z čistých titanových brýlí, je pozorovat body svařování nosní nosné dříky a nosní nosné skříně


Svařování čistého titanového materiálu je kyslíkové kolizní svařování bez kyslíku, značka svařování je „krokového“ tvaru; Svařování slitinových materiálů je bodové svařování se „svahovým“ tvarem, což je jedna z účinných metod pro rozlišení titanového rámu od ne-titanového, celo-titanového a ne-titanového.


Čtvrtý způsob, jak identifikovat čistý titanový rám brýlí, je: magnetická reakce s magnetem.


Závěs rámu zrcadla uvolněte co nejvíce a přitáhněte jej magnetem ve stavu volného pohybu. Pokud se zrcadlová noha třese pod přitažlivostí magnetu, znamená to, že rám zrcadla není vyroben z čistého titanového materiálu. Jinak to znamená, že zrcadlový rám může být vyroben z titanu.


Výše uvedené je jednoduchá metoda k identifikaci rámu čistých titanových brýlí, pokud jednoduše ze štítku určíme, zda materiál rámu je čistý titan, nestačí, ale také kombinujeme s výše uvedenými několika metodami pro komplexní vyhodnocení, abychom identifikovali pravost rámu z čistého titanového brýlí.


Aby se zabránilo špatným prodejcům, aby titanový slitinový rám byl jako čistý titanový rámeček, mohou spotřebitelé odkazovat na následující úvod, kde jsou identifikováni. Rám z titanových brýlí, v závislosti na typu použitých součástí z titanu, respektive se zkratkovým tvarem vyrytým na zrcadlovém rámu, obvykle v zrcadle, pokud je pečlivě věnována pozornost, je snadné rozlišit.


Rám PURETITANIUM je obecně označen 100% TITANIUM nebo PURETITANIUM na noze nebo čočce; Stojany BetaTitanium jsou označeny BetaTitanium nebo Titanium Titanium, které se liší od výrobce k výrobci.


Kvůli poptávce zákazníka existuje čistý titanový rám, beta titanový rám a poloviční titanový rám, polovina titanového rámu je rozdělena na rám z titanové slitiny, jako je paměťový titan, biologický titan atd. Kombinace titanu, jmenovitě: čistý titan nebo titan a kov kombinovaný rám, jako je čistý titan pro zrcadlovou nohu, kov pro rám obrazu, titan pro rám obrazu, kov pro zrcadlovou nohu; Kombinace titanového lepidla, jmenovitě: čistý titan nebo titan na titanu a desce nebo kombinovaný rám materiálu TR, jako je čistý titan pro zrcadlovou nohu, deska pro rám obrazu, titan na rámečku obrázku, TR pro zrcadlovou nohu.


Prostřednictvím výše uvedeného chápeme, jak si vybrat pár uspokojivých titanových brýlí.