Hlavní akcionář v titanu a slitiny titanu

CXMET je dodavatel a akcionář z titanu a titanových slitin produktů:

Titan je nejčastěji materiály pro industrail aplikace a to je široce používán pro moře vodovodů, reaktorových nádob a tepelné výměníky v petro oilandamp; Plyn a námořní průmysl, to je částečně vzhledem k nízké hustotě a corrision odpor, a je snadno svařované, horké a studené pracoval a obrobeny.


Naše především akcií jeTitanium bar, rod a drátěné výrobky na našemTitan v UKzahrnout CP stupeň 1 – navržen pro vynikající svařitelností a dopad


houževnatost, stupeň 2, stupeň 3 – používá kde proti korozi je významným konstrukčním činitelem, například při vytváření letadel kvalitní titanové, CP stupně 4, Grade 7 a Grade 11, jakož i titanové slitiny. obsahuje 6Al-4V nebo stupeň 5, 6Al-4V ELI nebo stupeň 23, třída 12, 5Al-2.5Sn, 6Al-2Sn-4Z1-2Mo, 15V-3Cr-3Sn -


3Al a mnoho dalšíchtitanu a titanových slitin bar, tyče a dráty. Všechny bar je dodávána v mill povrchu s náhodnou délkou.


Náš výrobek patří:

Titanové trubky(bezešvé a svařované ve výrobních délkách a řezané na míru)

Příslušenství Titan(BW a kované armatury)

Titan příruby(ANSI, DIN, EN, JIS)

Titanium Bar(kulaté, čtvercové a šestihranné ve výrobních délkách a řezané na míru)

Titanové výkovky(Disky, kroužky a výkovky dle výkresu)

Titanové destičky(Desky a řezané na míru)


CXMETje zavázala na nejvyšší úroveň služeb zákazníkům, zahrnuje dopravu, náš balíček měl vyhrát velkou chválu od našeho clinet, další informace, pls kontaktujte s námi!