Tržní konkurence bude prosazovat rozvoj titanu průmyslu v Číně

Od roku 2011 tržní konkurence titanu průmyslu je stále tvrdá. Vezměteslitiny titanu a oxid titaničitý například podle statistik, produkcetitan houbový v pěti letech od 80000 tun/rok zvýšila na 150000 tun/rok. Aoxid titaničitý v pěti letech také z více než 2,4 milionu tun/rok růsttéměř 3,2 milionů tun/rok. S rychlým rozvojem průmyslu titanu, na ledsoučasně výrobní kapacita vysokou Titan strusky z 350000 tun/rok zvýšila na500000 tun/rok. Toto zvýšení je dobré i špatné. Jsou všechny velké a střední společnostipocit tlaku utrpení příliš rychlý rozvoj.
Autor myslel, že vysokorychlostní rozvoj titanu průmyslu v Číně je trochu
méně racionální, fenomén je projevem průmyslového kapitálu přebytek. By to bylorozšíření fenoménu nemovitostí v 2009.A spoustu peněz investovaných do Titanprůmysl jistě povede k tržní konkurence titanu průmyslu. Nadbytečná kapacitamusí čelit zatěžkávací zkoušku, když trh vyvrcholení konec. Proto některé firmy smyta tímtrh je také přirozeně pochopitelné.
Jak dlouho beze změny systému tržního hospodářství, tržní konkurence wonand #39; t skončí zda jeho
zdroj je přebytku kapitálu nebo jiné osoby.

Tak dlouho, dokud to není slunce průmyslu, jako celé jedno odvětví musí existovat výhody. Jakýkolivýhoda je určena přilákat kapitál.
Jsme udržíme #39; t push kapitál z odvětví a rovněž není nutné. Technologická inovace
a rozvoj podnikání jsou neoddělitelné od průmyslu #39; s kapitálovým vkladem. Jak se děládobře využít průmyslového kapitálu a vyhnout se jeho negativní efekt je výzvou pro každéhoprůmysl operátory a manažery. V authorand #39; s pozorováním, nejvíce obtěžujeprůmyslový kapitál je často low-end podnik v tomto průmyslu. Dokonce i pokročilétechnologie, známé na trhu Spojených států a Japonska, 90 % podniků v low-endvýroba bude čelit obtížné v pěti letech. A prostřednictvím trhuvýběr, schopen podniky přežily jsou, které mají jeden nebo více talentu v rukou.
V kolech trhu vzestupy a pády, vynikající podniky postupně růst a stát se
zástupci průmyslu, pak přispívají k vyspělé technologie a vysoce kvalitníprodukty. A podniky svědčí oeliminaci trh bude vysoce kvalitní živiny ahnojivo dobré podniky. Ačkoli se může zdát kruté, ale je nedílnou součástítržní hospodářství.
Teď je to během změny andquot; dvanáctá pět let planandquot; a andquot; třinácté pět let
planandquot;. Globálním #39; s hospodářskou vyvine do nové normální stav. Bolesti přechodu trhunemusí skončit. Ale to bude odměněn podle vědecké zákony. Od2011, má pět let na trhu, náhle a násilně formálně. V tuto dobu pěti leti když vidíme podzim podniků nebo dokonce zasloužilá podniků. Ale také jsme vidělivznik technologických úspěchů produktů. Ve srovnání s předchozími lety,dovoz z titanu houba výrobku podstatně sníží. Čína stala oxidu titaničitéhovývozci z titanu pigmentová dovozce. Vůdce Titan podniky krok ve velícívýšin letectví, jaderná energie, vojenského průmyslu a dalších odvětví spolu sdonekonečna vysoce kvalitní produkty.
Ve srovnání s vyspělými zeměmi, globálním #39; s Titan průmysl je velký, ale stále
mladá. Po zkušenosti výkyvy na trhu, je vázán na zrozeníTitan podniky jako HarbinTi, ShenZhen Adv-Ti, Baoti, C-WMM. Tyto Titanpodniky jako rameno držící globální výzvy. Titanu bude více aširoce používán. Jen podniky s vysokou technickou kvalitou, profesionálních služeb budezaujímají širokou škálu nebe a země.
V příštích pěti až deseti letech věříme, že zpomalující krok vývoje Číny titanu
průmysl bude více přispívá k rozvoji jemné. Ve stejné době vzhledem kuniverzálnost použití titanu, schopnost technologie titanium také dostanevyšší Nanebevstoupení. Zejména dobré vyhlídky na civilním trhu, v krátké době budese objeví fenomén nedostatku.