Střední-podzimní den v CXMET


Od 22.-24. Září 2018 je Čínská Mid-Autumn Festival. CXMET bude fungovat na 22. a dva dny odpočinku.

Mid-Autumn Festival je sklizeň festival slaví zejména čínských a vietnamských obyvatel. Festival se koná 15. den 8. měsíce lunárního kalendáře s úplňku v noci, odpovídající do konce září do začátku října gregoriánského kalendáře za úplňku v noci.

Z důvodu kulturní vliv starověké Číny Mid-Autumn Festival se rozšířil do jiných částí východ, jihovýchod a jižní Asie. Však se mění způsob, ve kterém různých zemí oslavit. Mooncakes, které jsou tradičně jeden během tohoto festivalu, se objevily také v západních zemích jako exotické sladké.

 

Festival slaví tři základní pojmy, které jsou úzce propojeny:

1. shromáždění, jako je rodina a přátelé se scházejí, nebo sklizeň plodiny pro festival. Říká se, že měsíc je nejjasnější a našem NEJKULATĚJŠÍM na tento den, což znamená rodinné setkání. A to je hlavní důvod, proč si lidé myslí Mid-Autumn je důležité.

2. den díkůvzdání, děkovat pro sklizeň, nebo pro harmonické sjednocení

3. modlitby (s žádostí o koncepční nebo materiální uspokojení), například pokud jde o děti, manželka, krása, dlouhověkosti, nebo pro dobrou budoucnost

Tradice a mýty kolem festivalu vznikají kolem těchto pojmů, [11], ačkoli tradice se měnily v průběhu času v důsledku změny technologií, vědy, ekonomiky, kultury a náboženství. Je to o blahobyt dohromady.


V den shromáždění CXMERT lidé také fungovat jako obvykle, a cílem je doručit balík zákazníků co nejrychleji.

Pokud vy a urgnet nebo ne urgentní zásilky, prosím, ne froget kontaktu s CXMET se lidí.

CXMET by mohl dodat Titan panel, rod titanu, titanové plechy, titanové destičky, titanové dráty, titanové trubky, Titan potrubí, tvarovka Titan, Titan příruby, titanové blokování, titanový prsten a spousta přizpůsobené částic titanu.

S výjimkou titanu, výrobky pro nikl, tantalu, niobu, wolframu, molybdenu by mohla být poskytnuta zirkonia jako vaše požadavky. Mnoho částic jako uzemnění prsten, kelímek, hřebík, zip, atd.

Některé z vzácných - kovové výrobky a produkty obecných kovů by mohla být poskytnuta jako vaše požadavky.


Další dotazy a objednávky prosím kontaktujte s CXMET lidmi, mailSunny@cxmet.com.