7 západní Číny nadnárodní kynutí Fair

Od od 19 do 23. července 2018, je výstava v Baoji, Čína, která posledních pět dní a téma je 7 západní Čína Multi-National kynutí spravedlivé a mezinárodní průmyslové výrobky zakázky výstavy.


international industrial exhibition.jpg

Existuje spousta internationl mezinárodní freiends navštěvoval výstavě. Všichni jsou z Indie, Viatnam, Nepál, Malajsie, Egypt, Henya, atd. Je tu více než 30 zahraničních zemí zúčastnili této výstavy.

Jako politika pásu a silniční iniciativ městech na trase bude mít více příležitostí. V Baoji (údolí Titan) bude mít futhure rozvoj.

Xi'an industrail.jpg

Baoji industrial.jpg

The Belt and Road Initiatives (1).jpg

the Belt and Road Initiatives.jpg

CXMET pohled a výstavu a jsme dostali spoustu nových přátel. Jako politika pásu a silniční iniciativ spousta našich výrobků půjde na střed země Asie, západní Asie a Eroup.

Od nynějška velké množství našich výrobků bylo prodáno do zemí bohatých na ropu. Převážně výrobky jsou titanové trubky, tvarovka Titan, Titan příruby, nikl trubice, niklu tvarovka, nikl příruby a zirkonia příruby, atd.

CXMET je dodavatelem zásobní částice a chce velký Titan, zásobují hlavně zásoby titanu svařování trubice, bezešvé trubky Titan, titanové destičky, titanové plechy, Titan svinutý list, titanium bar, rod titanu, Titan příruby a Titan cíle.

Velké množství titanu částice mohou přizpůsobit tak, jako výkres, vzorek nebo jiným způsobem.

    

Vítáme vaše dotazy laskavě a vítá vás k návštěvě našeho závodu.

Další podrobnosti se chtějí vědět, napišteSunny@cxmet.com