Aviation-grade Titanium Alloy Bar Výrobní linka byla úspěšně uvedena do provozu v Xianyang

Před několika dny, Shaanxi Tiancheng dokončil první tepelnou zátěžovou zkoušku z titanové slitiny tyče a drátu výrobní linky, označení oficiální dokončení číny první letectví-grade titanové slitiny tyče a drátu výrobní linky, která výrazně podpořila růst titanového průmyslu. Vývoj kvality.

V posledních letech dosáhla Čína značného pokroku a vývoje v oblasti letectví a kosmonautiky. Použití těchto vysoce přesných technologií musí být podpořeno silnou podporou učiněnou v Číně. Materiály však byly vždy překážkou omezujícím rychlý rozvoj čínského leteckého a vojenského průmyslu. V titanovém průmyslu jsou vysoce kvalitní pruty a dráty z titanové slitiny letecké kvality slabým článkem v celém dodavatelském řetězci. Související domácí průmyslová odvětví se při zachování výroby spoléhají na dovážené suroviny nebo dovážené hotové výrobky.

Vysoce výkonné tyče a dráty z titanové slitiny vyrobené společností Tiancheng Aviation Materials dokonale vyplňují mezery materiálu v mnoha špičkových aplikacích, jako jsou standardní díly domácího letectví, kotouče motoru, vysoce kvalitní lékařský titan atd., a také prolomí omezení závislosti na dovozu souvisejících materiálů. , Poskytovat pevnou podporu modernizaci a rozvoji vojenského průmyslu.