Vliv žíhání na jas čistého titanového plechu

Jas průmyslové titanové desky po žíhání určuje kvalitu průmyslové čisté titanové desky , existuje mnoho faktorů, které ovlivňují jas, hlavní pět bodů:


1. Zda může teplota žíhání dosáhnout normální teploty. Tepelné zpracování průmyslového čistého titanového plechu se obvykle přijímá tepelným zpracováním v roztoku, to znamená, že se obvykle nazývá „žíhání“, teplotní stupnice průmyslového čistého titanového plátu s vysokou teplotou 1040 ~ 1120 ℃ (japonská specifikace). Můžete také prozkoumat žíhací otvor v peci, žíhací zóna průmyslová čistá titanová trubice by měla být žhavící, ale nevykazuje změkčující ochabnutí.


2. Žíhací atmosféra. Jako chladicí atmosféra se obvykle používá čistý vodík. Čistota atmosféry je lepší než 99,99%. Pokud atmosféra obsahuje nějaký inertní plyn, čistota může být nižší, ale nesmí být bohatá na příliš mnoho kyslíku a vodní páry.


3. Těsnost tělesa pece. Světlá žíhací pec musí být uzavřena od venkovního vzduchu; Pro udržovací plyn používejte vodík, pokud je otevřený jeden otvor (používá se k osvětlení odpadního vodíku). Způsob kontroly lze otřít mýdlovou vodou v každé společné trhlině žíhací pece a zjistit, zda může plyn běžet; Nejjednodušší místo pro provozování plynu je místo, kde žíhací pec vstupuje do průmyslové čisté titanové trubkové desky a produkuje průmyslovou čistou titanovou trubkovou desku.


4. Udržujte tlak vzduchu. Aby se zabránilo mikrosakování, měl by se průmyslový čistý titanový deskový pecní udržovací plyn udržovat při určitém přetlaku, pokud se jedná o plynný udržovací vodík, obvykle potřebuje více než 20 kBar.


5. Vodní pára v peci. Na jedné straně, aby se zjistilo, zda mohou být údaje o těle pece suché, počáteční zatížení, musí být data tělesa pece vysušena; Druhou je průmyslová trubka z čistého titanového plechu do pece, která může zůstat příliš mnoho skvrn vody, zejména pokud jsou nad trubkou otvory, které neteče, jinak je atmosféra pece zničena.


Pokud by měla být věnována pozornost v zásadě těmto, je normální, že po peci by měla být asi 20 metrů zpět, vysokoteplotní průmyslová čistá titanová deska začne svítit, jasná, aby odrážela druh.

titanium plate