Lebka bude opravena titanovými listy

Po konzultaci s odborníky z nemocnice byl konečně určen plán opravy lebky chenghaiského vesničana wang muyi (na obrázku výše hong yiyi). Reportér se dozvěděl z peng ai lékařské kosmetologické nemocnice včera, nemocnice se rozhodla použíttitanový plech a deskaOčekává se, že jako materiál k opravě lebky provede operaci v blízké budoucnosti.

titanium sheet and plate for sale

Podle úředníků nemocnice, i když byla lebka' lebka po vyjmutí namočena do alkoholu a po vyjmutí zalepena ve skleněné láhvi, byla nepoužitelná tři roky. Minulý týden uspořádala nemocnice konzultaci s profesionálními lékaři, protože wang mu má velkou vadu lebky, která je 14 cm × 12 cm a zahrnuje časové a orbitální oblasti. Panel diskutoval a rozhodl se použít nejlepší opravný materiál na světě - titanovou desku.&"Titanová destička má v lidském těle stabilní fyzikální a chemické vlastnosti a nezpůsobí nepříznivé reakce. To může zůstat v lidském těle po dlouhou dobu." Odborná skupina příslušná odpovědná osoba se vyjadřuje reportérovi.


Vzhledem k širokému rozsahu defektů lebky wang mu' nemocnice použila tenké CT skenování, přenesla data do Pekingu a pomocí trojrozměrné rekonstrukce provedla opravu modelu v počítači. Uvádí se, že titanový talířový model dorazil včera v Shenzhenu, wang muyou také odstranil všechny jeho vlasy a je připraven v blízké budoucnosti podstoupit opravnou operaci. Odborníci říkají, že opravný materiál může být v souladu se stupněm autologní lebky, pooperační tvar lebky se může úplně vrátit k normálu.