Americká pěchota je vybavena kostry z titanové slitiny, které jsou nepřístupné: můžete potlačit čínskou a ruskou pěchotu?

Poté, co americká armáda popularizuje mechanické psy a exoskeletonové zbraně, potlačí pěchotní čata Číny a Ruska? Americká armáda investuje miliony dolarů do experimentální exoskeletonové technologie. Díky této technologii budou vojáci silnější a odolnější. Odborníci říkají, že je to součást rozšiřování a propagace pokročilého vybavení pro vytvoření nové generace „super vojáků“.

titanium

Američtí vojáci, kteří nosí tento druh mechanického exoskeletu, jsou ve skutečnosti vybaveni strojními zařízeními vyrobenými z oceli, známými také jako elektrické brnění, které mění lidi na železné muže. Systém se skládá z rámu exoskeletu, přenosného počítače, miniaturního hydraulického systému a senzorů pohybu. Kovová kůže a další komponenty. Kompletní sada brnění je vyrobena ze slitiny titanu a váží 32 kg. Je napájen dvěma lithiovými bateriemi 3,6 kg.

Oblek je rozdělen na typ bojový a logistický. Bojové brnění je posíleno na kloubním exoskeletu a pasovém exoskeletu. S tímto zařízením mohou vojáci nést 100 liber vybavení a postupovat rychlostí 10 km / h. Toto zařízení exoskeleton může nepřetržitě pracovat 20 hodin a vytvořit super vojáka.


Lockheed Martin řekl, že vybraná armáda vojáků zahájí v prosinci zkoušky s exoskeletovým systémem zvaným ONYX. Tento systém exoskeleton využívá technologii umělé inteligence ke zvýšení síly a schopností každého vojáka. Exoskeleton může dovolit vojákům s váhou pochodovat po dobu 15 hodin ve svahu 15 stupňů a vojáci se budou cítit jen trochu unaveni. Tyto mechanické psy, drony a bezpilotní roboti společně vytvoří robotickou armádu. Tímto způsobem může být americká armáda vybavena těžkými neprůstřelnými vestami, které vytvářejí pocit nesmírné síly a nepřístupnosti.

titanium equipment

Dalším státem je mechanický pes americké pěchoty. Obecně platí, že individuální zatížení americké armády je asi 40 kg a tento velký pes má užitečnou hmotnost více než 150 kg a může nepřetržitě chodit více než 30 kilometrů, což může pomoci čtyřčlenné bojové jednotce přepravovat vybavení a zásoby. ? V moderní době jsou tato zařízení ve skutečnosti velmi nezralá a nejsou schopna bojovat. Prvním z nich je mechanický pes, který má omezenou nosnost a váží více než 200 kilogramů. Jeho průchozí schopnost je velmi obecná a komplikovaný hornatý terén nemůže vůbec projít. Logistika pěchotního oddílu se navíc stala obtížnější, stejně jako údržba, což přináší další práci. Se systémem exoskeleton nelze většinu bojových akcí provádět poté, co jsou přivedeni vojáci. Lidské tělo může provádět nepříjemné pohyby v omezeném množství a nemůže vůbec bojovat.

Exoskeletový systém umožňuje uživateli opakovaně zvedat váhu vážící asi 90 kilogramů stokrát, aniž by se cítil unavený, a současně může trvale pronikat dřevěnou deskou o tloušťce asi 7,5 cm. Nyní je ve skutečnosti vhodnější pro použití v logistických a inženýrských jednotkách a bojová pěchota ještě není vhodná. Konečně tyto systémy nejsou vyvíjeny pouze ve Spojených státech, ale vyvíjejí se také v jiných zemích.

Například jsme přijali praktičtější model kostry exoskeletu + obyčejné zbroje, které pomáhají dále snižovat hmotnost exoskeletonové struktury. Nezdůrazňuje svou sílu a obranu, ale spíše zvyšuje svoji vytrvalost v co největší míře. Ruský vojenský exoskeleton umožňuje pěchotu vystřelit kulomety jednou rukou a dosáhnout tak „počítačově přesného“ efektu. Nošení exoskeletonů může vést vojáky k těžké váze a také běžet rychleji než obvykle. Avšak exoskelet, včetně mechanických psů, je nyní největším problémem, co dělat, když není energie?