Situace na trhu s výrobky z civilního zdraví pro titan

1. Současné tržní podmínky

V současné době se železo, hliník a nerezová ocel široce používají v nádobí a kuchyňském materiálu doma iv zahraničí. Při použití těchto materiálů bude lidské tělo více či méně produkovat některé faktory, které nejsou příznivé pro zdraví:


Železný hrnec:přijít železo do misky, je to 3 valenční železo, lidské tělo nedokáže absorbovat, lidské tělo může absorbovat pouze 2 valenční železo.


Hliníkový hrnec:v kyselině s vysokou teplotou, alkalické podmínky budou mít roztok hliníku, což povede k otravě hliníkem, není bezpečné. Světová zdravotnická organizace zakázala používání hliníkových pánví v potravinách obsahujících sůl.


Pánve na smažení:většina z nich je vyrobena pomocí 0010010 quot; teflonu 0010010 quot; barva, kterou americká vláda obviňuje z toho, že je karcinogen. Teflon, když je vystaven vysokým teplotám, uvolňuje více než tucet škodlivých plynů a zabíjí některá zvířata citlivými dýchacími cestami. Toxické účinky těchto plynů na člověka však nebyly stanoveny.


Smaltované nádobí:smaltovaná vrstva potažená ve vnější vrstvě je ve skutečnosti vrstva smaltu, obsahující křemičitan hlinitý jako třídu látek. Vzhledem k tomu, tření kolize třením, snadno způsobit poškození, takže křemičitan hlinitý druh materiálu bude převeden na jídlo.


Kamenina, kastrol:potenciální poškození má v zásadě dvě hlediska: je to smalt hliněné kastrol, 2 je to 0010010 "falešně fialový arenaceous 0010010 "; 0010010 quot; pseudo-fialový písek 0010010 quot; se vyrábí přidáním červeného práškového železa, oxidu manganičitého a dalších chemických pigmentů a vyrábí se přidáním chemických činidel pro přidání barvy místo skutečného purpurového písku.

image


2. Výhody produktů pro zdraví titanu

Výhodou produktů pro zdraví titanu je to, že na povrchu titanu je vrstva filmu sloučeniny oxidu titaničitého, chemické vlastnosti jsou velmi stabilní, dokonce i 0010010 "wang shui 0010010 "; v kyselině to nemůže ovlivnit. Titanové POTY nereagují chemicky s přísadami, když jsou vařené. Čistý titanový hrnec je tedy jediný kovový hrnec, který lze použít k smažení tradiční čínské medicíny. Ve Spojených státech a Japonsku lidé nazývají titanový hrnec báječný hrnec.

titanium pot for sale

Tepelná funkce titanového hrnce je vynikající: dokáže vařit zelené pokrmy při nízké teplotě, rychle a s nízkým obsahem tuku a v nejvyšší míře si zachovává výživu a chuť potravin. Zelené potraviny s vysokou výživou jsou zdravým prvkem.


Výhody použití titanového nádobí a kuchyňského náčiní se odrážejí v následujících aspektech:


Silná odolnost proti korozi: více než odolnost vůči korozi z nerezové oceli, dokonce i nejkorozivnější 0010010 quot; king water 0010010 quot; (koncentrovaná kyselina sírová a koncentrovaná směs kyseliny dusičné) nedochází k rzi, dlouhodobé vaření a skladování kyselých a zásaditých potravin nevyvolává kovový zápach, lze také použít k vaření čínské medicíny. Ostatní kovové POTS to nemohou udělat.


Vysoká tvrdost:mnohem vyšší než tvrdost nerezové oceli, odolnost proti opotřebení, odolnost proti poškrábání, semi-permanentní použití.


Lehká váha:manželka se velmi snadno používá, pouze poloviční hmotnost železné nádoby, lehká na použití.


Nepotřebujete údržbu:manžel je velmi ulevilo, že použití vysokoteplotní hoří není špatné, není špatné, nemusí se udržovat.


Antibakteriální:má přirozený fotokatalytický antibakteriální účinek, v přirozené světelné linii má přirozený antibakteriální účinek, hygienu, žádné bakteriální znečištění.


Nelepivý efekt: dobrý nepřilnavý efekt a železná nádoba, ale ne zcela nepřilnavá.


Úspora energie:časově úsporná energie, rychlost přenosu tepla je železná nádoba 7 krát, je desetinásobná složená ocelová nádoba a hrnec z lehké slitiny, aby se šetřila energie.


Biologická afinita:je afinita k lidskému tělu a kontakt s kovem po dlouhou dobu nebude alergický, lékařské ošetření nahradilo nerezovou ocel jako 0010010 quot; lidská kost 0010010 quot; implantované do těla.


Rozsah použití:může používat pec a keramickou pec


Čisté zdraví:99. 75% vysoce čistého titanového kovu vyrobeného bez povrchové úpravy, je nejzdravější a nejbezpečnější kovový hrnec.


Viskozita povrchu:elektrolytické broušení je důkladnější, nedochází k mechanickému leštění dědictví škodlivých prachových částic, elektrolytické broušení titanové nádoby je mírně konkávní a konvexní povrch, může zvýšit rychlost přenosu tepla a nelepit.


Obraz očí, v očích veřejného raketoplánu, jaderných reaktorů, titanu se používá pro šperky, golfové hole a další luxusní zboží.


Titan má takové vynikající vlastnosti a titan je také velmi obtížně zpracovatelný. Porozumění a pochopení technologie zpracování a zpracování titanu omezuje příslušné podniky, aby vstoupily do této oblasti. Až dosud, domácí titanové nádobí, kuchyňské náčiní nebo panenská země, čeká na rozvoj lidí s nahlédnutím. Titanové nádobí a kuchyňské náčiní vyrobené tímto projektem překonávají stereotyp obtížnosti a estetického pocitu, že čistý titanový kov je obtížné předvést umění, a mají jasné barvy, což vytváří perfektní kombinaci technologie a životního řemesla. Zajistěte, aby si tisíce domácností skutečně uvědomily 0010010 quot; chtějí být zdraví, s titanovým potem! 0010010 quot;