Proces titanového pole

Titanje široce používán v ropném, chemickém průmyslu, výrobě soli atd. Farmaceutická, metalurgie, elektronika, letectví, letectví, námořní a další související oblasti.

Titanium supplier

Titan je kov se silnou pasivací tendencí. To může rychle generovat stabilní oxidační ochranný film ve vzduchu a oxidaci nebo neutrální vodný roztok. Dokonce i když je film z některých důvodů poškozen, může se rychle a automaticky zotavit. Proto má titan vynikající odolnost proti korozi v oxidačním a neutrálním médiu.


Vzhledem k velkým pasivačním vlastnostem titanu může být v mnoha případech koroze heterogenních kovů spíše urychlena než urychlena, když s nimi přijde do styku. Například v nízkých koncentracích neoxidujících kyselin, pokud se kontakt slitiny Pb, Sn, Cu nebo Monel s titanem vytvoří elektrický pár, bude koroze těchto materiálů urychlena, ale titan nebude ovlivněn. V kyselině chlorovodíkové, titanu a nízkouhlíkové oceli kontakt, protože titanový povrch produkoval nový vodík, zničil oxid titanu film, a to nejen způsobil vodík křehnutí titanu, ale také urychlit korozi titanu, který může být v důsledku titanu má vysokou aktivitu na vodík.


Obsah železa v titanu má vliv na odolnost některých médií proti korozi. Kromě důvodu surovin je důvodem zvýšení železa často infiltrace obarveného železa do svaru během svařování, což zvyšuje místní obsah železa v patce. V tomto okamžiku má koroze nerovnoměrný majetek. Při použití železa na podporu titanového zařízení je téměř nevyhnutelné, že kontaminace železa na kontaktních plochách železa a titanu urychlí korozi v oblastech kontaminace železem, zejména v přítomnosti vodíku. Když dojde k mechanickému poškození filmu oxidu titaničitého na obarveném povrchu, vodík pronikne do kovu. Podle teploty, tlaku a dalších podmínek dochází podle toho k difúzi vodíku, což způsobuje různé stupně vodíkové křehnutí titanu. Proto by se používání titanu v systémech střední teploty a tlaku a vodíku mělo zabránit kontaminaci povrchovým železem.


Titan je velmi odolný vůči korozi v uhlovodíkech, a to i v případě, že obsahuje nečistoty kyselinou a chloridem. Proto je titan také široce používán v organickém chemickém průmyslu, jako je PTA (rafinovaná kyselina tereftalová), PVA (Vinylon fiber) a tak dále. Titan má vynikající odolnost proti korozi v mořské vodě, takže je široce používán v pobřežních ropných vrtných plošinách, odsolování mořské vody a dalších mořských polích.


Titanový materiál je rozdělen na: titanovou desku. Titanová tyč. Titanový drát. Titanová síťovina. Titanový obrobek.


Ze základní houby titanu, po tavení, kování, všechny druhy titanových základních materiálů.