Titan průmyslu starosti

Film "charlotte problémy" zanechal mnoho přemýšlení, Titan průmysl klopýtající na silnici větší potíže než charlotte. Změna na trhu, odchodu je nejen myšlení, ale i mučení srdce rozvoje průmyslu titanu. Takže, charlotte potíže, ale Titan průmysl má více starostí.

V posledních letech se trh titanu je povrchně, že někteří lidé se domnívají, že trh by měl být zpět na boom. Nicméně ceny houba Titan, Titan andquot; plantedandquot; znovu dolů. Když vzdechy vyplněna Titan průmyslu, pověsti z andquot; národní storeandquot; na konci roku 2013, titanu houba ceny vzrostly v zvuku andquot; foolandquot; a pak andquot; rumoursandquot; propíchnutý, titanu houba cena jako frustrovaný balón z nebe spadla na zem. Pod 60, 50, 40 tisíc RMB každou tunu v roce 2014, který byl mnohem menší než cena před 20 lety. V roce 2013 Titan průmysl je již velmi rozrušený, zatímco 2014 Titan průmysl podzim více. Pak v roce 2015, Titan průmysl se vždy těšil na Trinidad a Tobago.
Cena titanu houba v roce 2015 je stále na nízkou konci, zdá se, že trochu vyšší procesu snižování produkce a očista v loňském roce, ale cena je prostě stejný jako v roce 1993 z před 20 lety. až do konce června a začátku července cena skáče do 50 tisíc RMB / tunu.

Více než kapacita je jako hrát hru myši, jeho hlava bude zbourána okamžitě. Když titan houbový cena více než 50 tisíc RMB na začátku července, novinář pozorován a napsal článek s názvem ' titanu houba tvář andquot; Rice mycí andquot; přeskupit ' kdo si myslel, že podniky budou vystoupit ze ztrát do éry malý zisk po 50 tisíc RMB. Malý zisk je zisková, v zájmu prvky pohonu, některé výrobní podniky rychle stoupat, mohou využít příležitosti. Ale opravdu cena jen z andquot; mouseandquot; rychle srazil k zemi. Po rozšíření vítr, v polovině srpen, titanu houba cena je téměř pod 50 tisíc RMB.the trochu vyšší cenu kvalitní malé částice velikosti titanu houba prodávají například CHAOYANGJINDA, ZUNYI Titan průmysl supravodivých západní, BAOTI Titan pro vojenskou výrobu.
Restartování jen proto, aby sklizeň trochu malý zisk na trhu expanze musí být porušena nerovnováhu mezi nabídkou a poptávkou. kapacitu titanu průmyslu starosti znovu vrací scénu spravedlivých zvyšování produkce srazil omámeně a zpevňuje, že rozšiřování produkce jsou znovu Bohemka. Takže spolu s výkyvy na trhu, klopýtání, dokonce chvějící se, podnik Titan chodit velmi unstably. Protože všichni chtějí obnovit některé ztráty kdy ceny létání, to způsobilo titan houbový podniky nevyhnutelně dostatek andquot; shuffleandquot;.
Na trhu je nemilosrdný, žádné slzy. od října, je chladno a neveselé, tržní cena titanu houba prudce poklesl na 48. Rozumí se, že na konci listopadu klesla na 43 tisíc RMB / Ton kvůli poklesu trhu navazujícím Titan průmyslu.

Ve skutečnosti zkoumat důvod je stále přebytek kapacity stále zasadil kořeny, andquot; rootsandquot; je z titanu houba podniků v rámci akce škrtů a očista v předchozím roce nalézt zdroje dodávky shodoval s navazujícím Titan podniky v relativní rovnováze mezi nabídkou a poptávkou, aby podpořily hodnotu titanu houba regrese zpracování. Však žádný růst v navazujícím trhu, některé obnovené výrobní podniky zastavení, organizace výroby rozbaleny. Ty se brzy rozpadla rovnováhu mezi nabídkou a poptávkou, což vede k nárůstu cen titanu houba se stal andquot; flash v panandquot;.
Titanu houba trh studené znovu, je to chyba nadbytečných kapacit, slepý expanze má znovu hořké ovoce. Proč Titan průmysl, strach a starosti znovu. protože investoři do Titan trhu i když je to dobrá kdo je vždy zoufale chtěla bojovat posledního dechu v černé a modré trhu a opustit, přestože pokaždé, když enterprise udeřil. Konec konců mohou jen nechat neúprosný trh andquot; shuffleandquot; vymazání jejich slzy v titanu průmyslu.