Titanový materiál "jističe" na trhu

4. ledna, globálním #39; s propadu akciového trhu, fixační mechanismy, jako je tsunami šokovala na trhu, se čtyři hodiny rychle zkrátit čas. Reportéři poznamenat, že když kolem Šanghaje akciový trh se propadl 140 bodů v ráno, poklad Titan akcie stále silná a jumpedmore než 6 %.
Vojenský motiv označí, že Baoti má špičkové výrobní technologie, je to low-end produktů prachu a jeho výkon transformationof mnoho Titan.

Baoti je letectví Titan explorer, spolu s offline, letu letadla C919 2015. Baoti má instituce nejen téma ofspeculation, ale i skutečné zboží. Baoti výroba titanové titanové kostry letadel se objevil výstavy.

Baoti nést národní andquot; 863andquot; program v Marine technologie andquot; 4500 m ponorné GR5 obsazena kulové shellandquot; projekt prošel theacceptance. Konec projektu monopolem západních zemí vyspělých technologií, má velmi důležitý význam podporu globálním #39; s hlubinný průzkum zařízení výrobní výzkumu a vývoje, je příznivé pro zvýšení úrovně mořských zdrojů a zvýšení komplexní sílu země.
Akciový trh andquot; fuseandquot; investoři potřebují myšlenka transformace v čase, a investoři potřebují k výzkumu oka k růstu uvedené společnosti.
Titan průmysl nadbytečné kapacity andquot; fuseandquot; je pravidlo trhu v dílech, je špičkové výrobní titanu pro low-end podniky andquot; fuseandquot; Krok za krokem.

V budoucnosti, globálním #39; s Titan průmysl bude i nadále pohybovat vpřed v trhu andquot okruh breakersandquot, pouze andquot; obvod breakersandquot; stojan tržní test titanové podniků bude užijete špičkové technologie, vynikající kvalita, nízké náklady na high-end andquot; feastandquot;.