Titanovo zdraví je nejlépe pochopeno anděly v bílém

Zdraví titanu se zdá být nejlépe pochopeno andělem v bílém, možná je to výchozí bod pro propagaci titanu, popularizaci titanu, rozpoznávání titanu, chůzi do titanu, používání titanu a pociťování zdraví titanu. Reportér uvedl, že „zdraví titanového bílého anděla ví nejlépe“.

titanium for medical

Podle jednoho: v roce 1986 Čínská akademie inženýrství dong-ying li jako technologický konzultant vzestupu třetího kovového titanu - - - - - - "získal nejlepší řez, šestý zlatý kohoutský film Číny má takovou čočku: prérie má malou holčičku, je zakřivená páteř, lékaři používají paměť z titanové slitiny niklu, aby děvčátko zakřivilo páteř.


Základ dva: reportér čte v časopise "bosom friend", v roce 2000, na levé straně lebky, kterou dívka sun nana shandongu 18 let ztratila kvůli autonehodě, nechte tenkou vrstvu meningů zabalit pouze mozeček . V roce 2004 dostala nana Slunce, která byla po dobu čtyř let mučena při dopravní nehodě, v nemocnici lidových lidí v Qingdao obdržela tenkou, lehkou a tvrdou titanovou lebku měřící 156 čtverečních centimetrů. V té době byla na univerzitu úspěšně přijata sluneční nana, která měla na sobě „titanovou lebku“. (s pokrokem vědy a techniky je „titanová lebka“ obvykle nahrazena 3D tištěnou titanovou sítí.)


Basis 3: 22. července 1998 byla Sang LAN, členka bývalého čínského gymnastického týmu, zraněna při praktikování trezoru na 4. amerických přátelských hrách, což mělo za následek zlomeninu krční páteře a paraplegii pod hrudníkem, která se stala ohniskem pozornosti. V roce 2014 si reportérka povídala se zpívanou sítí LAN na weibo a zjistila, že jí do těla implantovaly titanové nehty, které byly v souladu s její kostmi. Reportér také psal "chat s zpíval LAN" text byl publikován v Číně barevných kovů noviny, a získal letošní ocenění dobré zprávy.


Základ 4: v červenci 2019 šel reportér do guangzhou zhongshan heshun titanového průmyslu na pohovor, generální ředitel wu zhihong vyprávěl zajímavý příběh. Přátelé přicházejí kupovat titanové poháry. Přátelé přátel jdou stejným způsobem. Další den, přátelé přátel heshun titanového průmyslu a koupili několik titanových šálků, originál, který pochází od lékaře, zná zdravotní vlastnosti titanu tohoto kovu, speciálně přichází k jednotce nákupu několika zdravotnických pracovníků. Wu zhihong hluboký pocit říkat, pochopit titan talent pochopit titan dobře!


Podle pěti: jednou, zunyi přítel v nemocnici, reportér šel na návštěvu. Reportérův titanový pohár nese, z vaku, aby si vzal šálek vody, pacient na oddělení řekl, že je to titanový pohár? Pacient dále říkal, že titan je dobrá věc, má také titanový pohár. Později s ním reportér hovořil a zjistil, že je zástupcem ředitele oddělení intenzivní péče nemocnice a nedávno byl hospitalizován kvůli vysoké hladině cukru v krvi.


Podle šesti: v roce 2001 utrpěl zaměstnanec titanového průmyslu zunyi dopravní nehodu, která měla za následek rozdrcenou zlomeninu mandibuly. Když byl poslán na lékařskou fakultu zunyi k záchraně, nemocnice upevnila tři kusy titanu asi 1,5 čtverečních milimetrů do pacientova mandibuly. Nyní o 20 let později se může pacientova čelist volně pohybovat. Je to titan, který přináší zdraví a dokonalosti čelisti pacientovi. Je to titan, díky kterému pacient cítí chuť života.


Existuje mnoho takových příkladů. Implantace titanu do těla pacientů se stala normou pro lékařskou komunitu doma i v zahraničí, protože je určována biologickými kovovými vlastnostmi titanu. Jaká je tedy biofilia titanu? K jednoduchému pochopení prvního, pouze tímto způsobem získáme nové porozumění kovovému titanu. Biomateriály jsou kovové materiály, které mohou být implantovány do lidí (nebo zvířat) k opravě orgánů a obnovení jejich funkcí. Některé biologické kovové materiály mohou být zpracovány na zuby, kosti a jiné podpůrné tvrdé tkáně, jiné na srdeční chlopně, meningy, pobřišnice a další měkké tkáně. Implantovaný kov je nasáklý krví, lymfou, lubrikanty kloubů a jinými tekutinami. Titan má vysokou odolnost proti korozi a stabilitu. Je to kov, který nemá žádný vliv na nervy a chuť lidských rostlin. Říká se tomu „biofilní kov“. Proto má titan v medicíně jedinečné USES. Po několika měsících bude kost růst na titanové fólii a ve závitech. Nový sval bude zabalen do titanové fólie. Zlomeniny mohou být nyní léčeny umělým titanovým kostí místo lidských kostí.