Titanovo zdraví nejlépe dokáží lékaři

ZdravítitanZdá se, že anděl je nejrozumnější v bílém. Možná je to výchozí bod pro propagaci titanu, popularizaci titanu, rozpoznávání titanu, vstupování do titanu, používání titanu a pocit zdraví titanu. Reportér předložil&"titan' zdravé bílé anděly znají nejlepší GG"; je založeno na.

titanium alloy

Basis 1: v 1 986 vyhrála Čínská akademie inženýrství dong-ying li jako technologický konzultant vzestupu třetího kovového titanu -", nejlepší snímek, šestý zlatý kohoutský film Číny má takovou čočku: prérie má malou holčičku, je zakřivená páteř, lékaři používají paměť z titanové slitiny niklu, aby děvčátko zakřivilo páteř.


Základ 2: reportér čte v" bosom friend" časopis, 2 000, dívčí sluneční nana shandongu ve věku 18 let ztratila levou stranu lebky kvůli dopravní nehodě, nechte tenké meningy zabalit pouze mozek. Sun nana, který byl v roce 2 004 mučen při automobilové nehodě po čtyři roky, měl na lidech&# {{5} nahrazenou tenkou, lehkou a tvrdou titanovou lebku, měřící 156 čtvereční centimetry. }; nemocnice v Qingdao. V těchto dnech byla nana úspěšně přijata na univerzitu po nošení&"titanové lebky GG". (s vývojem vědy a techniky je&"titanová lebka GG"; nyní je obecně nahrazena 3 D tištěnou titanovou sítí.)


Basis 3: v červenci 22, 1998, zpíval LAN, bývalý člen čínského gymnastického týmu' během cvičení v trezoru byl náhodně zraněn na 4 amerických přátelských hrách, což mělo za následek zlomeninu krční páteře a paraplegii pod hrudníkem, což se stalo středem pozornosti všech stran. V 2014 si reportérka povídala se zpívanou sítí LAN na weibo a zjistila, že jí do těla implantovaly titanové nehty, které byly v souladu s její kostmi. Reportér také napsal" chat with the Sang LAN" text byl publikován v čínských barevných kovových novinách a vyhrál rok'


Basis 4: v červenci 2019 reportér šel na pohovor do průmyslu titanového zhongshan heshun v guangzhou. Generální ředitel wu zhihong vyprávěl zajímavý příběh. Přichází přítel koupit titanový pohár. Přítel přítele jde stejným způsobem. Další den, přítel přítele heshun titanového průmyslu a koupil několik titanových šálků, originál, který je od doktora, znát zdravotní vlastnosti titanu tohoto kovu, zvláště přijde k jednotce několika zdravotnických pracovníků nákupu. Wu zhihong hlubokého pocitu říkat, talent, který chápe titan chápe titan dobra!


Basis 5: Jednou, zunyi příteli v nemocnici, reportér šel navštívit. Titanový šálek reportéra' z vaku, aby si vzal šálek vody, pacient na oddělení řekl, že je to titanový pohár? Pacient pak řekl: titan je dobrá věc, má také titanový pohár. Později s ním reportér hovořil a zjistil, že je zástupcem ředitele oddělení intenzivní péče' byl nedávno hospitalizován kvůli vysoké hladině cukru v krvi.


V 2001 zaměstnanec titanového průmyslu zunyi utrpěl rozdrcenou zlomeninou čelisti způsobenou autonehodou. Když byl poslán na zdravotnickou fakultu zunyi k záchraně, nemocnice fixovala tři malé kousky titanu asi 1. 5 čtvereční milimetry do mandátu pacienta' Nyní uplynuly 20 roky a mandát pacienta&# 39 se může volně pohybovat. Je to titan, který přináší zdraví a dokonalosti čelisti pacientovi. Je to titan, díky kterému pacient cítí chuť života.


Existuje mnoho takových případů. Je normální, že lékařská komunita doma i v zahraničí implantuje titan do těla pacientů, protože je to určeno biomechanickými vlastnostmi titanu. Jaká je tedy biofilia titanu? Začněme' s jednoduchým porozuměním, pouze tímto způsobem můžeme získat nové porozumění kovovému titanu. Biomateriály jsou kovové materiály, které mohou být implantovány do lidských těl (nebo zvířat) za účelem opravy orgánů a obnovení jejich funkcí. Bimetalické materiály mohou být vyrobeny do zubů, kostí a dalších podpůrných tvrdých tkání, některé mohou být vyrobeny do srdečních chlopní, meningů, pobřišnice a dalších měkkých tkání. Kovový materiál implantovaný do těla se používá k nasáknutí tekutinami, jako jsou lubrikanty krve, lymfy a kloubů. Titan má vysokou odolnost proti korozi a stabilitu. Je to kov, který nemá žádný vliv na nervy a chuť lidských rostlin. Jmenuje se&"biofilní kov GG". Proto má titan v medicíně jedinečné využití. V případě poškození kosti se k jejich upevnění používají titanové desky a šrouby. Za několik měsíců bude kost růst na titanových deskách a závitech. Nový sval bude zabalen do titanových desek. Nyní je možné nahradit lidské kosti umělými z titanu.


Praxe lékařského titanu prokázala, že titan je biofilní kov a zdravý kov. Díky široké aplikaci titanu v oblasti medicíny jsou zdravotní vlastnosti titanu nejen nejrozumnější andělé v bílém, ale také my obyčejní lidé postupně pochopíme zdraví titanu a užíváme si zdravého života titanu při sledování zdravý život.