Dnes je naše výroba a kontrola titanových tyčí dokončena a je dodávána

Vybíráme vysoce kvalitní dodavatele titanové houby pro nákup surovin a vynikající kontrolu kvality. Po řadě procesů, jako je leštění za tepla , a podobně, se vyrábějí a dodávají vysoce kvalitní titanové tyče po pečlivé kontrole podle průmyslových standardů.

Dnešní práce je mikrokosmem každodenní rutiny.

titanium bar factory of China.jpg

Titanová tyčka, TA1 titanová tyčka a TC4 titanová tyčka mají nízkou hmotnost, vysokou pevnost, vynikající mechanické vlastnosti a vynikající odolnost proti korozi. To je široce používáno v: letectví, lodě, autodíly, díly jízdních kol, odsolování mořského inženýrství, námořnictvo, těžba ropy na moři, potrubí mořské vody; Zařízení na přeměnu moře v energetice, kondenzátory, parní turbíny, titanové lopatky; Petrochemie chloru a alkalických kovů, soda, močovina a vakuová sůl v chemickém ropném průmyslu; Elektrolýza a galvanizace v metalurgickém průmyslu; Textil, papír, paliva v lehkém průmyslu; Náhradní klouby zařízení pro strojírenský průmysl; Dekorace ve stavebnictví; Výroba sportovního vybavení, počítače pro každodenní život, fotoaparáty, hodinky, brýle, mobilní telefony, kuchyňské nádobí a výroba řemesel.

titanium bar factory of China.jpg

Houba titan je čistý surový materiál pro zpracování titanu a slitiny titanu. Existuje mnoho možných způsobů, jak vyrobit titan z titanitu bohatého na tio2. Metalurgové se domnívají, že nejlepším způsobem, jak vyrobit čistý titan, je přeměnit TiO2 na TiCl4 a poté použít TiCl4 jako surovinu nebo redukovat TiCl4 sodíkem (nazývá se tepelná redukce sodíku nebo Kentova metoda „SL“). Nebo s redukcí tepla hořčíkem TiCl4 (známá jako redukce tepla hořčíkem nebo klauerova metoda) po redukci bloku titanu, protože porézní houba, tzv. Houba titan.


titanium bar of China