Svařování titanu trubice pro titanový výfuk

Jedním z hlavních využívánísvařování titanu trubicejeTitanový výfuk, Titan jako ideální materiál pro váš výfuk hlavně proto, že je menší hmotnost, výkon motoru, naparování, vysoce odolné proti korozi, pevnost.

Takže vyrobit Titan, jeden z procesů, které musí projít je svařování,svařování titanu trubiceasvařování titanu potrubívyžaduje přímé elektrody negativní nastavení, takže něco jako transformátor nebo podporující DC napájecí zdroj bude zapotřebí.

S napájecí zdroj, který má rozsah kolem tři na dvě stě zesilovače je upřednostňován ve většině titanových trubek a trubek, svařování úkoly. To nabízí mimořádný rozsah efektivně svařovat kovu.


Chcete-li zvýšit penetraci, snížit množství tepla vstupují a zlepšit stabilitu oblouku, invertory s příslušnou pulzující schopnosti a frekvence musí být použit.

Máte vodou nebo vzduchem chlazeným pochodeň připraven pro zpracování po svařování. Vodou chlazené hořáky poskytují větší pohodlí a lepší společný přístup, protože jsou menší, ale oni jsou obecně dražší. Vzduchem chlazené hořáky vyjdou levněji a jsou o trochu větší velikost, a oni jsou často vhodnější pro většinuTitanové trubky a trubkysvařovací aplikace.


Než začnete, svařování titanu trubky a potrubí, nezapomeňte vyčistit svarového kovu a odebrat trochu konec vystavit část čistý Titan. Se zabývat nedostatky nebo netěsnosti na stínění plynové přístroje. Nezapomeňte využít vysokofrekvenční oblouku spouštění.


Po svařování, podívejte se na barvy hotového výrobku. Přijatelné barvy se pohybují od stříbra až po hnědou. Pokud uvidíte něco, co je zelené, modré, šedé a bílé, bude třeba se vrátit zpět a studovat každý krok procesu zjistit, kde kontaminace začala v procesu svařování. To by mělo pomoci vám správné barvy při dalším svaru titanové trubky a duté profily.


NašeTitanové trubky svaruMinimální průměr je 6,35 mm, velikost objednávky proTitanové výfukové trubkyna základě requriment klienta, a chtěl bych vám ukázat naše fotky z klienta zpětnou vazbu!

Vítáme Váš dotaz!