Jakou roli hraje Titanium v obchodní válce čínsko-nás

2018-6-15, americká vláda vydala seznam zboží, které podléhají tarifes.It bude ukládat 25 procent tarify na asi 50 miliard dolarů zboží dovážené z Číny. přibližně 34 miliard dolarů zboží bude od 6. července 2018 podléhat dodatečným tarifním opatřením.

Baoji, což je soustředěné město pro titanové částice. Zavolali jsme Baoji Titanium Valley.

Podnikem č. 1 je skupina Baotai a v Baoji existuje více než 400 relativně titanových společností. Výroba titanu pro tyto společnosti zaujímá v Číně 80%, což je asi 20% na světě.

V Baoji existuje více společností, které by mohly zpracovávat titanové výrobky jako lití, kování, obrábění atd. Všechno zpracování titanových částic mohlo být dokončeno v Baoji.

Existují dva průmyslové vlaky pro výrobky z titanu.

1. vzácný kov: titanová ruda, titanová houba, titanový ingot, částice titanu. Je to vlak pro CXMET.

2. Titanová ruda, oxid titaničitý.

Spousta titanových výrobků pochází od společnosti CXMET, která je dodávána především pro průmyslová odvětví chemie, sportu, metalurgie a solí. Některé z nich se také používají v letectví, obraně atd.

Spousta z nich byla vyvezena na celém světě a nyní byly přidány částice z titanové slitiny. Částice titanu vyvážené do USA budou mnohem obtížnější než dříve.

Politika pana Trumpa přímo ovlivní výstup, ale také dobrou šanci zlepšit hodnotu našich výrobků a zvýšit naši konkurenceschopnost.

To je příležitost a výzva. Pane Trumpovi, věnujte větší pozornost našim výrobkům.Jakékoli zprávy, dotazy nebo otázky týkající se titanových částic pouze e-mailem na sunny@cxmet.com