Při svařování povrchové úpravy titanových stavebních materiálů, můžete opravdu?

Na začátku používánítitan jako stavební materiál, lidé se domnívají především odolnosti titanu proti korozi, nebyly předloženy žádné požadavky na jeho povrch, to znamená, že povrch titanu nebyl speciálně ošetřen. Se zlepšením estetické úrovně lidí byly předloženy vyšší požadavky na povrch titanových stavebních materiálů, které mají být reflexní a dekorativní.


Aby se snížil povrch titanových stavebních materiálů odrážejících, aby se zabránilo oslnění, lidé budou zpracování povrchu titanového materiálu do jemného koncavo-konvexního tvaru, zejména pomocí následujícího procesu povrchové úpravy:


Při svařování povrchové úpravy titanových stavebních materiálů můžete opravdu

titanium material of sale

1. Hladká metoda válcování

V posledním procesu válcování titanu je povrch titanu ošetřen do konkávního a konvexního tvaru konkávním a konvexním vlněným válečkem, takže povrch po ošetření má pocit lesku a může snížit odrazivost.


2. Metoda moření

Moření je jedním z hlavních prostředků povrchu rozjasňující ošetření titanu a jeho slitiny stavebních materiálů. Různé podíly kyseliny dusičné a kyseliny fluorovodíkové se používají k rozpuštění a bělosti povrchu titanu.


3. Více právních

Kompozitní proces zpracování "dokončovací válcování + moření" je přijat, aby titanový povrch ukázal vlastní kovovou barvu titanu v bílé barvě, která se v posledních letech většinou používá ve velkých budovách.


4. Metoda tryskání pískem

S pomocí vysokorychlostního proudění písku dopad na povrch titanu, pískování ošetření, takže výsledný povrch je velmi jemný konkávní a konvexní, nízký lesk, šedý tón.


Při svařování povrchové úpravy titanových stavebních materiálů můžete opravdu


5. Anodické oxidační zbarvení

Aby byla budova jeho nádherná barva, povrch titanu musí být eloxován. Kontrola barev tohoto povrchu je, aby titanový povrch vypadal zlatě, červenofialově, modře fialově, žlutě, fialově, azurově, zelenou, žlutou a zelenou podle zvýšení napětí pomocí anodického oxidačního zařízení, což činí celou budovu atraktivnější a kreativnější.


V současné době je aplikace titanu v čínském stavebním průmyslu stále ve fázi vývoje, ale Čína má dlouhé pobřeží, oblast pobřežních měst daleko přesahuje oblast Japonska a potenciál titanu ve stavebnictví je obrovský.